Portable Msn'e ihtiyacim var.

Bu konuyu okuyanlar

gipsymoon01

Asistan
Reaksiyon puanı
2
slm arkadaslar benim msn potable e ihtiyacim var is yerinde kullanmak icin bilgisyara kurulum gerektirmedigi icin isime cok yarayacak..bilgisayarin isletim sistemi windows xp lutfen yardimci olurmusunuz birde arkadaslar lutfen rapidshare yada hotfile linkeleri vermeyiniz o sitelerden download yapamiyorum o siteler engellenmis kullandigim bilgisayarda:(
yardimci olacak arkadaslara simdiden cok tesekkur ediyorum...

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Eğer link bulduysan söyle indireyim, indirebileceğin bi yere upload edeyim.

gipsymoon01

Asistan
Reaksiyon puanı
2
isime yarar ama mesajlasma sitelerine erisemiyorum yasakli siteler diye giremiyorum.. bu ebuddy in potable i var mi var ise link verirmisin indirmem lazim

aligoren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Portable olan bu tur programlari kullanmamanizi tavsiye ederim.

gipsymoon01

Asistan
Reaksiyon puanı
2
sorunlu herhalde ..
bu forumda buldum http://rapidshare******essenger.rar sonuncu sayfada bayagi eski bir konu herhalde link halen aktive mi degil mi bilmiyorum buna bakarmisin lutfen yardimci oldugun icin cok tesekkkuler ...

gipsymoon01

Asistan
Reaksiyon puanı
2
tamam bunu indirmeye calisacagim yardimin icin cok tesekkur edrim...

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
İnternet üzerinizden mail hesabını giriş yapınca msn olarak da kullanabiliyorsunuz diye biliyorum. denedinmi?

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
slm bu verdiginiz sayfaya erisemiyorum yani sorun halen cozulemedi:((((bu msn yi indiremeyecegim gibi gorunuyor

Boşver onu, ben indirdim virüs olarak algılandı kasper tarafından. Yine de kullandım oturum açmayı denedim açılmadı pek sağlam bişey değil anlaşılan.

gipsymoon01

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İnternet üzerinizden mail hesabını giriş yapınca msn olarak da kullanabiliyorsunuz diye biliyorum. denedinmi?[/QU
onu da denedim calismiyor engellenmis saglam bir kaynak yok gibi gorunuyor:(((bu sorunu nasil cozecegim bilemiyorum...

gipsymoon01

Asistan
Reaksiyon puanı
2
pidgin i indirdim ama calismiyor "Connection error from Notification server Connection timed out."
diye bir yazi cikiyor baglanma hatasi veriyor yuuguu diye bir program daha var onuda denedim ayni sorun cikiyor sadece portable skype calisiyor gerisi calismiyor ama msn yi daha deneme firsatim olmadi cunku programi daha indiremedim dogru duzgun kaynak bulamadim indirmek icin ...yukarida verilen kaynaklari denedim ama olumsuz calismadilar hernedense
yardim etmeye calisan herkese cok tesekkur ederim...