Port Açtırmak

Bu konuyu okuyanlar

iTheÇayan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
İnternet hızımı arttırmak için port açtırmam gerekiyormuş. Müşteri temsilcisini aradım ve onlara bir port söylemem gerekiyormuş nasıl yapılacağını bilmiyorum ve söylemediler. Nereden yapabilirim ?

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,386
Türk telekomdan superonline a mı geçiş yapacaksınız ? Yoksa şu an superonline müşterisi misiniz ?

"Melih"

Profesör
Reaksiyon puanı
1,931
Hızını altyapı desteklenmiyor hat değerli at bakalım.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,386
Mevcutta bir müşteriden var olan internet hızını artırmak için port istemelerini ilk defa duyuyorum. Bir üst pakete geçeceksen port var mı diye kontrolü kendileri yapmaları gerekmiyor mu bunların.

iTheÇayan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Mevcutta bir müşteriden var olan internet hızını artırmak için port istemelerini ilk defa duyuyorum. Bir üst pakete geçeceksen port var mı diye kontrolü kendileri yapmaları gerekmiyor mu bunların.
Boş port yokmuş açtırmak için benim bir port söylemem lazımmış bende ne yapacağımı anlamadım.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,386
Bence arayıp bir daha konuş durumu. Müşteri temsilcilerinin çoğu konu hakkında donanımlı değiller. Demek istedikleri galiba senin mevcuttaki portunun bir üst hızı desteklemediği ve senin portunun bulunduğu dağıtım kutusunda başka boşta port olmadığı olabilir. Bu durumda aynı kutuda boşta port olsa bile dağıtım kutusuna giden altyapı aynı olduğunu varsayarsak başka boş porta da geçirse hızının artmaması gerekiyor.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
İlkez böyle bir şey duydum.. ya ordakiler size yanlış bilgi veriyor yada siz yanlış anlamış olmalısınız..