İpucu Popüler Olarak Kullanılan PDF İndirme Siteleri

Bu konuyu okuyanlar

ember_moon7

Profesör
Reaksiyon puanı
2,174
Kitapseverler için En İyi 10 E-Kitap Uygulaması | mobiluygulama.com

İnternetin hayatımıza girmesi ile birlikte bir çok işi internet üzerinden halledebiliyoruz. Özellikle eğitim alanında bir çok bilgiye ulaşmamızı sağlayan internet, araştırmalarımıza çok yardımı dokunmak ile birlikte, her türlü makaleyi ve PDF kitapları bünyesinde barındırmaya devam ediyor. Seyahat ederken veya boş olduğumuz vakitlerde, yanımızda taşıdığımız mobil teknolojik aletler sayesinde, hiç bir ağır kitap taşımadan istediğimiz yerden okumamızı yapabiliyoruz. Son günlerde PDF kitapların yaygınlaşması ile birlikte, kitap kurdu olan insanlar ve öğrenciler, PDF kitap indirebileceğimiz siteleri arıyor. Bizde siz değerleri okurlarımız için popüler olarak kullanılan PDF indirme sitelerini derledik. Dilerseniz listemizin başında yer alan "libgen.rs" ile başlayalım.

libgen.rs

libgen.PNG

Bir çok alanda PDF kitapları bulunan "libgen.rs", daha çok akademik araştırmalarda bulunan öğrenciler ve öğretmenler tarafından kullanılıyor. Kendimde, bu sayfadan, bir çok PDF kitap indirdim ve sorunsuz olarak kullanıyorum.

Internet Archive

web.PNG

Bir çoğumuz bu sitenin adını duymuşuzdur. Genellikle web sayfalarının geçmişte nasıl göründüğünü bilmek isteyen meraklı internet kullanıcıları, bu siteyi kullanırlar. "Internet Archive de" web sayfalarının geçmişte nasıl görüldüğü dışında, milyonlarca PDF kitap bulunmaktadır.

ManyBooks

İsminden de anlaşılacağı gibi binlerce PDF kitap barındıran "ManyBooks", hemen hemen her kategoride PDF kitap bulabileceğiniz bir sitedir.

Libgen.me

me.jpg

"libgen.rs" gibi bir çok alanda PDF kitap bulunabilen "libgen.me" sitesinde, sadece aratmak istediğiniz yazarın adını veya kitabını aratarak, kitabını PDF veya diğer formatlar halinde bulabilirsiniz.