Polypad 7200HD Almayı Düşünüyorum ?

Bu konuyu okuyanlar

yunasyus

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar Polypad 7200HD 4GB 7" Tablet almayı düşünüyorum ama tek aklıma takılan yer internet mevzusu ..

http://shiftdelete.net/polypad-7200-hd-tablet-video-inceleme-38746.html buradaki incelemelere falan baktım aklıma yattı ama 3g olmaması benim için büyük eksiklik.

Eğer 3g modem ayrıca bağlandığında sıkıntı olmuyosa alacağım.
Vodafone un mobil modemi avea nın jet modemi Turkcell in Vınn ı gibi yani usb yoluyla bağlayacağım eğer oluyosa ? Bu konuda bilgisi olan, daha önce ben yaptım oldu diyen varsa ve bilgilendirise çok güzel de olur iyi d olur :)

yunasyus

Profesör
Reaksiyon puanı
6

yunasyus

Profesör
Reaksiyon puanı
6
@Ardahrsnl
@trnc Evet konularınızı ve tavsiyelerinizi daha önce gördüm ama bu model de de dahili 3g yok harici modem bağlantısında da sorun olurmu olmazmı emin olamıyorum onu denediyseniz bilgilendirirsen,z sevinirim.. :)

Ayrıca Ben yurtdışından tablet alma konusunda kararsızım.
Hong Kong dan bir iki alışverişim oldu ama Tablet alınsa nasıl olur bilmiyorum :) Siz yurtdışından almışsınız Ama hangi siteden aldığınızı söylememişsiniz ?

Ayrıca Ainol un Elf II modeli de Türkiye 'de 329 TL ve özellikleri Auora II modeliyle aynı ?

Yani şimdi Türkiye 'den alıp 100 tl fazla versek elimizde 2 yıl garantisi olsa daha iyi olmaz mı ?

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
[MENTION=62453]crazzy.x[/MENTION] verdiğin hb linkinde polypad için wifi da sorun varmış hiç çekmiyor nerdeyse şeklinde yorum yapılmış. bende araştırıyorum bu düzeyde bir tablet ama wifi çok önemli. incelemeyi inceleyemedim orda bir bilgi vermişlerdir belki wifi konusunda.

işte yorum:

bu tableti alalı 5 gün oldu.ben wifi ile kesinlikle internete giremedim.wifi yi açtığımda dakikalarca bekliyorum.çok zayıf bir çekim gücü var.algıladığı ağlarda ki sinyal gücü çok zayıf.cafenin içerisinde wireles cihazının yanında denememe rağmen kapsama alanı dışında diyerek internete bağlanmıyor.teknik servisle görüştüm.aynen şöyle dediler.bu sorun ile ilgili çok şikayet alıyoruz.yazılımsal olduğunu düşünüyoruz dediler ve yeniden yazılım yüklememi söylediler.yazılımıda yükledim fakat sorun çözülmedi.iade sürecini başlattım.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
@Ardahrsnl
@trncEvet konularınızı ve tavsiyelerinizi daha önce gördüm ama bu model de de dahili 3g yok harici modem bağlantısında da sorun olurmu olmazmı emin olamıyorum onu denediyseniz bilgilendirirsen,z sevinirim.. :)

Ayrıca Ben yurtdışından tablet alma konusunda kararsızım.
Hong Kong dan bir iki alışverişim oldu ama Tablet alınsa nasıl olur bilmiyorum :) Siz yurtdışından almışsınız Ama hangi siteden aldığınızı söylememişsiniz ?

Ayrıca Ainol un Elf II modeli de Türkiye 'de 329 TL ve özellikleri Auora II modeliyle aynı ?

Yani şimdi Türkiye 'den alıp 100 tl fazla versek elimizde 2 yıl garantisi olsa daha iyi olmaz mı ?

buyincoins.com'dan satın aldım, 12 gün içerisinde ulaştı elime. açıkçası 20-25 gün sürer diye düşünüyordum. 3g modem kullanmadım ama başka sitelerden takip ettiğim kadarıyla huawei modelleri sorunsuz çalışıyor.

aurora II ile elf II aynı değil, ips ekran farkı var arada.

aurora II türkiye fiyatı 419 tl iken çin fiyatı 230 tl. ürün bozulsa 2. sini alsanız türkiye fiyatına yeni ulaşırsınız :)

yunasyus

Profesör
Reaksiyon puanı
6
tamam teşekkürler :) bakalım belkide tablet almaktan vazgeçerim çok seçenek var ama ucuz ve güvenilir sağlam bulmak sıkıntı ..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iyi gunler, bu tableti yurtdışından sipariş ettiğiniz yazmışsınız ürünğ teslim aldığınızda herhangi bir gümrük işlemi veya baska bir formalite yapılması gerekiyormu ,bunu sizden öğrenmek istedim,aynı şekilde bende sipariş vermeyi düşünüyordum da bu ürünü.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
iyi gunler, bu tableti yurtdışından sipariş ettiğiniz yazmışsınız ürünğ teslim aldığınızda herhangi bir gümrük işlemi veya baska bir formalite yapılması gerekiyormu ,bunu sizden öğrenmek istedim,aynı şekilde bende sipariş vermeyi düşünüyordum da bu ürünü.

hayır herhangi bir şey yapmanıza gerek yok, postacı tabletinizi kapınıza kadar getirir ve herhangi bir ücret talep etmezler :)