Soru Polis Teşkilatındaki Ülkücüler/Menzilciler Gibi Çeşitli Yapılanmalar Hakkında Neler Düşünüyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Umarım bu konu üzerinde konuşmak düşündüğüm kadar tehlikeli değildir. (Videoya erişemeyenler için konum değişikliği yeterlidir.)

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
BOLD medya kimindir kim kurdu bir araştırda öyle paylaş be kardeşim. Ülkede erişimi engellenmiş siteyi kaynak diye atıyorsun yapmayın şöyle kime neye hizmet ediyorsunuz farkında değilsiniz... ( Birde erişemeyenler erişme yolu söylüyorsun :D )

Not: Video içinde bilgi yok belge yok kaynak yok habercilik yok

Son düzenleme:

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
BOLD medya kimindir kim kurdu bir araştırda öyle paylaş be kardeşim. Ülkede erişimi engellenmiş siteyi kaynak diye atıyorsun yapmayın şöyle kime neye hizmet ediyorsunuz farkında değilsiniz... ( Birde erişemeyenler erişme yolu söylüyorsun :D )

Not: Video içinde bilgi yok belge yok kaynak yok habercilik yok
Gece yarısı saati beni güldürdünüz ya hocam ne diyebilirim artık ben. ?

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,747
Bu sitenin sahiplerinin FETÖ'cü olduğu ile ilgili çok yorum var internette. Pek itimat edilecek bir kaynak değil bence.

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
Eğer çocuk değilsen azcık BOLD 'un paylaştığı haberlere videolara bak ne demek istediğimi anlarsın.

Azcık büyü artık şu çocukluktan kurtul. Ve düşünerek taşınarak konu aç lütfen.
Cevheri Güven hakkında neler düşünüyorsun peki?