Polaris Office Viewer ve Polaris Office uygulamaları Videolu İnceleme

Bu konuyu okuyanlar

emirsacu

Asistan
Katılım
5 Mayıs 2016
Mesajlar
135
Reaksiyon puanı
16
Puanları
18
Yaş
20
Merhaba SDN takipcileri,
Samsung cihazlarda varsayılan uygulamalar arasında yer alan Polaris Office Viewer uygulamasını ve Galaxy Apps'da bulunan Polaris Office uygulaması bu yazıda ve videoda konuğumuz.
Polaris Office, özellikle iş yaşantısında herkesin mutlaka kullandığı ofis programlarının tablo, döküman ve sunumlarını açabilmek ve düzenlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir ofis uygulamasıdır.
Modern ve şık tasarımı ile birlikte birleşen kolay kullanımı sayesinde bir çok Android kullanıcısının favorisi haline gelen Polaris Office ile açacağınız dosyalar cihazınıza otomatik olarak kaydedilmektedir.
İstediğiniz dosyaları açıp okumanıza ve düzenlemenize imkan sağlayan uygulama aynı zamanda internet bağlantınız yokken de çalışarak bulut üzerinde dosyalarınızı yedekleyebilmenizi sağlar.
Google Chromecast'i de destekleyen uygulama sayesinde artık döküman, tablo, sunum ve PDF dosyalarınızı salonunuzdaki televizyon ekranında görüntüleyebilirsiniz. Microsoft Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını çalıştırabilen uygulama akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışacaktır. Ayrıca uygulamanın sunmuş olduğu bulut alanı da uygulama gibi tamamen ücretsizdir.
Uygulamanın en çok işinize yaracak özelliklerinden bir tanesi ise diğer popüler bulut depolama ve dosya düzenleme servisleri olan Google Drive, OneDrive, uCloud ve WebDAV üzerindeki dosyalarınızı indirerek düzenleyebilmeniz.
Bilgi: videolu anlatım; görme engelli kullanıcılar için TalkBack ekran okuyucusu ile, gören kullanıcılar için ise ekran videosuyla kaydedilmiştir.
 

Son mesajlar

Üst