Point blank hata vermeden kapanma sorunu!

RuthlessCross

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar point blank hata vermeden kapanıyor 10 dakika oynuyorum hata filan hiçbir şey söylemeden kapatıyor yardımcı olursanız sevinirim .

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Arkadaşlar point blank hata vermeden kapanıyor 10 dakika oynuyorum hata filan hiçbir şey söylemeden kapatıyor yardımcı olursanız sevinirim .
hile falan kullanıyor musunuz?
SKJnfpC.png

burdaki gözüken log dosyalarını silin oyuna girin büyük ihtimal sorun düzelecek.
Eğer hile falan kullanıyorsanız hile fix yemiş olabilir bu aralar gm ler sıkı çalışıyorlar doğal olarak ,inşallah sorununuz düzelir.

RuthlessCross

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok yeni başladım oyuna zaten hile filan hiçbir şey kullanmıyorum. ticket ta attım cevap gelmedi adamlar bana BC,HSHİELD HSUPCHK LAUNCHER .SVL PBLAUNCHER VE SUPDATE dosyalarını onlara göndermemi istediler gönderdim daha cavap gelmedi. yardımın için şimdiden sağol.

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
yok yeni başladım oyuna zaten hile filan hiçbir şey kullanmıyorum. ticket ta attım cevap gelmedi adamlar bana BC,HSHİELD HSUPCHK LAUNCHER .SVL PBLAUNCHER VE SUPDATE dosyalarını onlara göndermemi istediler gönderdim daha cavap gelmedi. yardımın için şimdiden sağol.
çoğu hile kullandığı için kendiliğinden kapanıyor diğer kapanmalar için 0 dan kurulum yapın deniyor ama ticketi bekle istersen.