Poco X3NFC renk sorunu

Bu konuyu okuyanlar

selimaksungur1

Doçent
Reaksiyon puanı
689
Selamlar dostlar,
yaklaşık 3 gün önce Poco X3NFC aldım ama bir sorun var aşağıdaki fotoğraftaki gibi bazı yerlerde siyah rengi beyaz olarak gösteriyor örneğin twitter'da siyah beyaz fotoğraflar aşağıdaki gibi gözüküyor ama fotoğrafı tam ekran yapınca düzeliyor bunu nasıl düzeltebilirim koyu mod'u açtım ayarlardan ama sadece twitter değil genel olarak discord gibi uygulamalarda da var
index.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

fotoğrafın orijinal hali bilmem işe yarar mı

Ekli dosyalar

• 1617172434015.png
    1617172434015.png
    195 KB · Görüntüleme: 81

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Uygulamayı karanlık moda zorladığı için olmuş gibi görünüyor. Ayarlar > ekran > karanlık mod > tekli uygulamalardan sorun çıkartan uygulamaları karanlık moddan çıkarmayı deneyin.

selimaksungur1

Doçent
Reaksiyon puanı
689
Uygulamayı karanlık moda zorladığı için olmuş gibi görünüyor. Ayarlar > ekran > karanlık mod > tekli uygulamalardan sorun çıkartan uygulamaları karanlık moddan çıkarmayı deneyin.
Teşekkür ederim dediğiniz gibi yaptım düzeldi.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Selamlar dostlar,
yaklaşık 3 gün önce Poco X3NFC aldım ama bir sorun var aşağıdaki fotoğraftaki gibi bazı yerlerde siyah rengi beyaz olarak gösteriyor örneğin twitter'da siyah beyaz fotoğraflar aşağıdaki gibi gözüküyor ama fotoğrafı tam ekran yapınca düzeliyor bunu nasıl düzeltebilirim koyu mod'u açtım ayarlardan ama sadece twitter değil genel olarak discord gibi uygulamalarda da var
Ekli dosyayı görüntüle 145626
Mesaj otomatik birleştirildi:

fotoğrafın orijinal hali bilmem işe yarar mı
Poco x3 de ekran ips panel olduğu için dark mode bir işe yaramaz.

Son mesajlar