Yardım Poco x3 pro kasıyor

Bu konuyu okuyanlar

TombalakKedi

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Arkadaşlar poco x3 pro aldım ama genshin impacth ve pugb hdr 60fps de kasıyor napıcam telefonum mu bozuk yoksa 256/8 olandan ?

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
60 fps de kasıyo derken? Ekranda atlamalar mı oluyor?

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Telefon ısınıyorsa ısındığından dolayı gücünü kısıyor olabilir.

TombalakKedi

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Daha bugün geldi neden kasıyorki ? Olmaması gerekti

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Önbelleği silmeyi deneyin. Optimize uygulaması olması lazım. olmadı bu anormalse garantiye gönderebilirsiniz

Reaksiyon puanı
1,768
Reis pocolarda ısınma sorunu varmış diye duydum emin değilim de ısınması sebebiyle performans düşer kılıfı çıkartarak oynamayı dene tahminen 2-3 derece fark oluşturur bu sıcak günlerde ısınma normal ama aşırı derece kasıyorsa garantiye yolla olmadı iade talep et

Yt kanalında Poco X3 pro genshin impacth test diye video atarsın biz de bakalım ne kadar kasıyor

TombalakKedi

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Önbelleği silmeyi deneyin. Optimize uygulaması olması lazım. olmadı bu anormalse garantiye gönderebilirsiniz
Asphalt 9 denedim bu kere FPS düştü sonra iyiydi genelde sorun varm8
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reis pocolarda ısınma sorunu varmış diye duydum emin değilim de ısınması sebebiyle performans düşer kılıfı çıkartarak oynamayı dene tahminen 2-3 derece fark oluşturur bu sıcak günlerde ısınma normal ama aşırı derece kasıyorsa garantiye yolla olmadı iade talep et

Yt kanalında Poco X3 pro genshin impacth test diye video atarsın biz de bakalım ne kadar kasıyor
Olur FPS metre açıp atay8m izlermisiniz ?

TombalakKedi

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Batarya kısıtlanmasını kaldırınca biraz FPS xiaominin tanıtımında olduğu gibi 50 FPS civarı aldım ara sıra FPS düştü bilmiyorum kasarsa yazarım

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Son düzenleyen moderatör:

TombalakKedi

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Bugün geldi telefon ama ben pek hoşnut olmadım. Bu kadar çabuk ısınıp kasmas8 iyi degil

Reaksiyon puanı
1,768
Bugün geldi telefon ama ben pek hoşnut olmadım. Bu kadar çabuk ısınıp kasmas8 iyi degil
Benim de şarjda dahi asla ısınmayan telefonum bu yaz aylarında pişmeye başladı normaldir
Fazla performans verdiği için zaten ek ısınma sorunu olacaktır ama havalar soğusun benim tahminim performans düşürecek kadar ısınma sorunu ortadan kalkar

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422

bendede poco x3 pro var 6 lık ben anlamadim ne yaparsam yapayim isinmiyor telefon ? en yüksekde 3 saat pubge oynadim sarjda bide isinmadi sonra stress testine soktum sicakliklar normaldi kilif falanda vardi