Poco X3 Performans Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Lexa Silverhand

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Poco x3 telefonumda önceden cod mobilde en yüksek ayarlarda akıcı 60 fps dropsuz ve ısınmadan oynuyordum ve xiaomilerde genel sorun siyah erkan olduğu icin düşük grafiklerde oynamaya başladım fakat bu sorun gectikten 2 3 ay sonra yuksekte oynamak istedigimde 40 fps max ve genel olarak drop giriyor ve ilk 5 dakikada ateş gibi oluyor. İlk aldığımda Asphalt 9 yüklemiştim fakat 30 fps alıyordum ama aldırmadım normaldir dedim çünkü cod oynarken yuksekti. Şimdi bazı oyunlarda dusuk fps alıyorum. Teknik servise göndermem gerekir mi acaba islemcide bir sıkıntı mı var yoksa boyle bu kadar isinip kasmasi normal mi?

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,976
Son günlerin yaygın sorunu bu

İlk önce tüm Google uygulamalarını güncelleyen sonra telefonu yeniden başlatın.
Eğer olmazsa sıfırlayın yine olmazsa garantiye gönderin.

Reaksiyon puanı
68
Poco x3 telefonumda önceden cod mobilde en yüksek ayarlarda akıcı 60 fps dropsuz ve ısınmadan oynuyordum ve xiaomilerde genel sorun siyah erkan olduğu icin düşük grafiklerde oynamaya başladım fakat bu sorun gectikten 2 3 ay sonra yuksekte oynamak istedigimde 40 fps max ve genel olarak drop giriyor ve ilk 5 dakikada ateş gibi oluyor. İlk aldığımda Asphalt 9 yüklemiştim fakat 30 fps alıyordum ama aldırmadım normaldir dedim çünkü cod oynarken yuksekti. Şimdi bazı oyunlarda dusuk fps alıyorum. Teknik servise göndermem gerekir mi acaba islemcide bir sıkıntı mı var yoksa boyle bu kadar isinip kasmasi normal mi?
Poco X3'ün yazılımsal sorunları var ancak güncelleme beklemek zorundasınız veya format atabilirsin telefon da çok az yer kaldıysada FPS düşebilir düzelmezse servise gönderin.

Lexa Silverhand

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Poco X3'ün yazılımsal sorunları var ancak güncelleme beklemek zorundasınız veya format atabilirsin telefon da çok az yer kaldıysada FPS düşebilir düzelmezse servise gönderin.
Sistem guncellemesi galiba dediğiniz. Android 12yi mi bekleyeyim? Ve evet 2 kere format attım.komple ama yine ayni. Ayrica kullanilan alan %50 60 arasi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son günlerin yaygın sorunu bu

İlk önce tüm Google uygulamalarını güncelleyen sonra telefonu yeniden başlatın.
Eğer olmazsa sıfırlayın yine olmazsa garantiye gönderin.
Her şey güncel, sıfırlamayı da denedim.

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,976
Sistem guncellemesi galiba dediğiniz. Android 12yi mi bekleyeyim? Ve evet 2 kere format attım.komple ama yine ayni. Ayrica kullanilan alan %50 60 arasi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her şey güncel, sıfırlamayı da denedim.
O zaman tek çözüm garanti.

Lexa Silverhand

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Ben aşırı istedigim icin almadim kuzenim vodefoneda çalışıyordu ve baya bi indirimde olduğu icin bana onerdi de aldim yani.

Son düzenleyen moderatör:

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Orta segment işlemcide en yüksek ayarlarda 60 fps telefonu yorar ama önceden sorunsuz oynattığını söylemişsiniz bilemedim. Oyunla da alakalı olabilir her sezon ağırlaşıyor çünkü.