Poco x3 nfc

Bu konuyu okuyanlar

Yaylı07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Mi 9t kullanıcısıyım sizce Poco x3 Nfc ye geçmem nasıl olur. Ekran olarak farklı cihazlar amoled den ips e geçilir mi? Cod mobile oyuncusuyum geçme sebebim bu.

Ramazan Özkaya

Asistan
Reaksiyon puanı
97
mi9t de sıkıntı yoksa geçme hocam. sonuçta xioami herturlu sıkıntısı çıkabilir

Yaylı07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Kullandığın cihazda sorun yoksa geçmeni tavsiye etmem.
Diğer cihazın batarya performansı ve ekran yenileme hızı biraz cazip geldi bana
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıkıntı yoksa geçmezdim.
Diğer cihazın ekran yenileme hızı batarya performansı ve biraz daha yeni işlemcisi var bunlar cazip geldi. Onun dışında mi9t nin kamerası daha iyi bence ve amoled ekran cihaz malzeme kalitesi ile premium sayılır

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Orta segmentte yüksek yenileme hızı görmek güzel ama bunu çoğu oyunda deneyimleyemiyorsun. Orta segment sonuçta. Oyun için geçiyorsan en azından Nova 5T gibi güçlü işlemcili cihazlara yönelmeni tavsiye ederim.

Yaylı07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Orta segmentte yüksek yenileme hızı görmek güzel ama bunu çoğu oyunda deneyimleyemiyorsun. Orta segment sonuçta. Oyun için geçiyorsan en azından Nova 5T gibi güçlü işlemcili cihazlara yönelmeni tavsiye ederim.
Xiaomi cihazına alıştım arayüz deneyimi ve akıcılığı hoşuma gidiyor başka bir cihaza geçmeyi düşünmedim. Belki samsung olur ama onların aynı özellikteki cihazları daha pahalı

Yaylı07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Mi 9t ile poco X3 arasında pek fark yok sadece stereo 120 Hz vs işlemci olarak benzer performans benim önerim Mi cihazdan pocoya geçmeyin Mi cihazlar daha hızlı güncelleniyorlar vs. Vs.
Teşekkür ederim. Mi 9t den sonra şu cihaza geçersen daha iyi olur dediğin bir cihaz var mı?

MrLiver2021

Asistan
Reaksiyon puanı
91

Yaylı07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Bütçen ne olurdu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şahsen ben Mi 10T kullanıyorum ve memnunum
O da ips ekranlı ve sırf prosunu sattırabilmek için ona ois koymadılar bu üretim ve pazarlama politikası can sıkıcı. Tabi biraz konu dışı yorum oldu

Son mesajlar