Poco X3 NFC Türkiye'de !

Bu konuyu okuyanlar

Transistor

Profesör
Arkadaşlar bu telefonu alıyorum bu gün. Daha önce benzer bir konu açmıştım. Fakat son kez soruyorum. S8'den bu telefona geçeceğim başka bir öneriniz varsa açığım.

Arkadaşlar bu telefonu alıyorum bu gün. Daha önce benzer bir konu açmıştım. Fakat son kez soruyorum. S8'den bu telefona geçeceğim başka bir öneriniz varsa açığım.
Geçilir öneririm. Ama kesinlikle aradaki 200 TL fiyat farkına takılmadan 128 GB almanızı öneririm. Hem uzun vadede çok daha iyi hem de çok da fazla bir fark yok aralarında.

Ironeagle

Öğrenci
Note 9 Pro düşünüyordum fiyatını uygun gördüğüm için ve inceleme ve yorumlara da bakarak N11'den 3149 TL'ye 128 GB olanından sipariş ettim. Umarım telefon pişman etmez.

Ironeagle

Öğrenci
Pişman olmazsınız emin olun ama o fiyata poco x3 de alabilirdiniz. Hayırlı olsun kafanıza takılan herhangi bir soru olduğunda ulaşabilirsiniz.
Teşekkürler. Kusura bakmayın anlatım eksikliği olmuş. Poco X3 sipariş ettim demek istemiştim. Zaten Note 9 Pro nun fiyatı daha yüksekti.

Poco X3 128 GB mavi renginden sipariş ettim. n11 indirim kuponu da vardı 50 TL. 3199 TL olan fiyatı 3149 TL'ye düşmüş oldu.

SDN Son Haberler

Son mesajlar