Poco X3 Nfc Kullanıcı Deneyim Ve Yorumları

Bu konuyu okuyanlar

moguzisl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Herkese iyi forumlar
Poco X3 NFC almayı düşünüyorum ancak yazılımsal sorunları olduğu için forumda alınmamasını önerenler olmuş, bu sebeple kararsız kaldım. Bu telefonu kullananlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.
Ayrıca kameranın GCAM ile daha iyi olduğunu söylüyorlar, GCAM nedir?

Not: İlk defa konu açıyorum. Genel Telefonlar ve Diğerleri bölümüne açtım yanlış olduysa kusura bakmayın. :)

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Telefonda öncelikleriniz ve tam bütçeniz ne?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@selimaksungur1 Poco X3 kullanıcısı

Poco X3 alınabilir ama çıkabilirseniz Pro'suna çıkmak sunacağı kullanım ömrü ve performans açısından çok daha iyi bir tercih olur.

moguzisl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Telefonda öncelikleriniz ve tam bütçeniz ne?
Bütçem 3500 tl ve altı. Tasarıma önem vermiyorum. Kamera ve performans önemli ancak bu ikisi arasından performans daha önemli. Kameranın şahane olmasına gerek yok ama iyi olsun istiyorum. Bu yüzden bu telefonu düşündüm.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
GCam Google'ın kendi telefonlarında kullandığı kamera yazılımı. Geliştiriciler bunu cihaza özel portlayıp uygun hale getiriyorlar. Config dosyası da varsa telefonunuz özellikle gece çekimlerinde çok iyi seviyeye geliyor.

Genelinde Xiaomi ön yargısı olan bir forumda Poco X3 önerilmesini beklemeyin bence daha önce Xiaomi kullanmamışlar bile kötülüyor siz düşünün ?

Reaksiyon puanı
6,405
GCam Google'ın kendi telefonlarında kullandığı kamera yazılımı. Geliştiriciler bunu cihaza özel portlayıp uygun hale getiriyorlar. Config dosyası da varsa telefonunuz özellikle gece çekimlerinde çok iyi seviyeye geliyor.

Genelinde Xiaomi ön yargısı olan bir forumda Poco X3 önerilmesini beklemeyin bence daha önce Xiaomi kullanmamışlar bile kötülüyor siz düşünün ?
Ben pek kötülendiğini görmedim.

Bu Arada cihaz bence alınabilir.

Gcam:

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Redmi Note 8 kullanıcısı olarak tavsiyem:
Poco X3'te kullanılan ekran panellerini araştırın. Eğer Tianma marka ekran paneli kullanılmışsa kesinlikle almayın. Çünkü bu ekran paneli kısa zamanda hayalet ekran oluyor.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Bütçem 3500 tl ve altı. Tasarıma önem vermiyorum. Kamera ve performans önemli ancak bu ikisi arasından performans daha önemli. Kameranın şahane olmasına gerek yok ama iyi olsun istiyorum. Bu yüzden bu telefonu düşündüm.
Poco X3 Pro almanızı öneririm bulunduğu fiyat bandında performans konusunda açık ara daha iyi kamerasının da kötü olduğunu düşünmüyorum.

Möhlettin

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Poco X3 Pro öneririm.Performans olarak iyi.Kamerası yeterli.

Poco X3 Pro almanızı öneririm bulunduğu fiyat bandında performans konusunda açık ara daha iyi kamerasının da kötü olduğunu düşünmüyorum.
A52 Kamerası ne kadar iyi olursa olsun akıcılık konusunda orta seviyede Samsung Xiaominin tırnağı olamaz.