Poco X3 NFC Alev alev yanması normal mi

Bu konuyu okuyanlar

Lexa Silverhand

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Daha önce de konu açtım ama şimdi gerçekten endişeleniyorum. Artık vantilatör önünde bile ısınmasına engel olamıyorum. 5 -10 dakika oyun oynarken veya internette gezerken veya dosyaları karıştırırken bile baya ısınıyor. Teknik servise gönderdik temizleme falan yapılmış adamlar açıklama yapma zahmetine bile girmemiş. a Normal diyenler oluyor bu kadar ısınmaya ama hayır mümkünatı yok. Arkadaşımda başka telefon güneşin altında oynuyor 30 dk az ısınıyor benim vantilator önünde gece alev alması mı normal ? Normal değil bu kadar ısınması. Kaç ay uğraştırdım aileme zorla aldırdım ürün hasarlı çıktı. Ne yapmamı önerirsiniz parçalayıp tost mu yapayım satıp başka mı alayım ne yapıcam ben ?

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
O telefonda dahili likit soğutma sistemi var. Kullandığım dönemlerde o kadar zorlamama rağmen rahatsız edecek derecede ısındığını görmedim.
Servise tekrar ısrarla göstermenizde fayda var..

Son Şövalye21

Asistan
Reaksiyon puanı
369
İşlemci çok ısınıyor olabilir yada virüs de olabilir. Telefona Mbam yada Kaspersky indirin bakın. Olmazsa yüksek ihtimalle işlemci sorunu.

Reaksiyon puanı
1,768
(@erenalisen surekli seni etiketliyorum reis kb)

Isınma sorunu hepsinde var diye biliyorum grafikleri düşürüp güç tasarrufunda oyna elin işlemcinin olduğu yerde olmasın yani orası hava alsın olmadı kılıfı da çıkart

Lexa Silverhand

Asistan
Reaksiyon puanı
134
İşlemci çok ısınıyor olabilir yada virüs de olabilir. Telefona Mbam yada Kaspersky indirin bakın. Olmazsa yüksek ihtimalle işlemci sorunu.
Teknik serviste yeni rom yüklendi zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

(@erenalisen surekli seni etiketliyorum reis kb)

Isınma sorunu hepsinde var diye biliyorum grafikleri düşürüp güç tasarrufunda oyna elin işlemcinin olduğu yerde olmasın yani orası hava alsın olmadı kılıfı da çıkart
Diyorum ya sadece oyun değil zaten düşükte oynuyorum ve vantilator önünde oynuyorum

Az önce antutu başlattım da 5 dakika sonra durdurdum ısı değerine bakmak için, batarya 40 işlemci de 36 küsür derece olmuş, Poconun bataryası üstte mi ki

İnternetten baktım tam olarak ısınan yer kameranın alt tarafları sanırım orada likit soğutma dedikleri yer var. Orası en çok ısınıyor ve ekranın üst kısmı ısınıyor. Kararsız kaldım ya...

Son düzenleme: