Soru Poco X3 GT premium hissiyatı verirmi?

Bu konuyu okuyanlar

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,999
Başlıktada belirtiğim gibi sizce Poco X3 GT premium hissiyatı verirmi. Mevcut cihazım iPhone 11' di oyun performans olarak çok şey kaybetmiyeceğimi biliyorum fakat premium hissiyat aklıma takıldı . Sosyal medyayı çok aktif olarak kullanmam 2 veya 3 tane oyun oynarım ve genellikle youtubede gezerim. Önerdiğiniz orta segmentde premium hissiyatı veren telefon varmı?

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Başlıktada belirtiğim gibi sizce Poco X3 GT premium hissiyatı verirmi. Mevcut cihazım iPhone 11' di oyun performans olarak çok şey kaybetmiyeceğimi biliyorum fakat premium hissiyat aklıma takıldı . Sosyal medyayı çok aktif olarak kullanmam 2 veya 3 tane oyun oynarım ve genellikle youtubede gezerim. Önerdiğiniz orta segmentde premium hissiyatı veren telefon varmı?
Poco X3 gt güzel cihaz ama son güncelleme ile cihazın yazılımsal olarak kötüye gittiği söyleniyor.Tasarım bu kadar önemli ise Apple tarafında ikinci el Xs yada 11 Pro da alabilirsin.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,999
Tavsiyeniz için teşekkür ederim fakat 2. el düşünmüyorum.

Meg13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
@Kayn hocam naptın aldın mı bende heveslendim ben de Se 2020’den geçeceğim aldıysan + - söylersen çok memnun olurum

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,999
@Kayn hocam naptın aldın mı bende heveslendim ben de Se 2020’den geçeceğim aldıysan + - söylersen çok memnun olurum
X3 Pro'yu soruyorsan kullandım, hiç memnun kalmadım. SE 2020'nin batarya performansı ve ekranı memnun etmeyebilir. Yeni konu açıp bütçe belirtirsen yardımcı oluruz.

Meg13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
X3 Pro'yu soruyorsan kullandım, hiç memnun kalmadım. SE 2020'nin batarya performansı ve ekranı memnun etmeyebilir. Yeni konu açıp bütçe belirtirsen yardımcı oluruz.
Hali hazırda açılmış konum var hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cümlemi yanlış anladınız galiba halihazırda zaten Se 2020 kullanıyorum sizde X3 GT alacağım dediğiniz için eğer aldıysanız izlenim olarak bize neler söylersiniz ona göre Attan inip eşeğe binmiş gibi olmayayım

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,999
Hali hazırda açılmış konum var hocam

Cümlemi yanlış anladınız galiba halihazırda zaten Se 2020 kullanıyorum sizde X3 GT alacağım dediğiniz için eğer aldıysanız izlenim olarak bize neler söylersiniz ona göre Attan inip eşeğe binmiş gibi olmayayım
Geçilmez, ben iPhone 11'den geçmiştim ekran tazeleme hızı dışında hiç bir fark yoktu, zaten X3 GT'nin de ekranı LCD. Ayrıca arayüzde kasmalar vs. vardı, ben pişman olmuştum.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Geçilmez, ben iPhone 11'den geçmiştim ekran tazeleme hızı dışında hiç bir fark yoktu, zaten X3 GT'nin de ekranı LCD. Ayrıca arayüzde kasmalar vs. vardı, ben pişman olmuştum.
Sıfırı çok para.İkinci eli 3500-5500TL.Ben olsam Mi11T alırdım.Çok daha iyi ve premium cihaz.

Meg13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
11T 12k’ya dayanmış hocam ya yoksa mükemmel cihaz ayın 28’inde bir defalığına 7.999’a düşmüş bir ihtimal düşer mi yine bu şekil

Meg13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
İkinci el işine hiç bulaşmam hocam hele Xiaomi Poco filan taraflarında,erteleyeceğiz mecbur A52s az daha güçlü işlemciyle gelse Sd860 filan onu alırdım ama X3 GT’nin de o Ips paneline hiçbirşey veresim gelmiyor,devam edeceğim galiba Se 2’den

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
İkinci el işine hiç bulaşmam hocam hele Xiaomi Poco filan taraflarında,erteleyeceğiz mecbur A52s az daha güçlü işlemciyle gelse Sd860 filan onu alırdım ama X3 GT’nin de o Ips paneline hiçbirşey veresim gelmiyor,devam edeceğim galiba Se 2’den
Canını sıkan batarya ise al bir Deji kafan rahat olsun.

Meg13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Hocam rekabetçi oyuncu olduğum için atıyorum ekiple oyun girdik 2 saate ayrılmak zorunda kalıyorum o yüzden android tarafında telefon istiyorum ekran boyutlarının büyüklüğü çok hoşuma gidiyor X3 Gt’yi de bu yüzden istiyorum doğruya doğru X3 Gt işlemci performansında Se 2020 ile yarışmayı bırak aynı rafta bile yer alamaz ama A13 dengi işlemciyi anca 18 19k gözden çıkarıp alacaksın android tarafında

Bir yandan da Poco’ya o kadar para vermek te içimi kuşkulandırıyor A52s göz kırpıyor yandan ?

@Applemania sizce sırf süper Amoled ve kaliteli kamera için Sd778g’yi de katarsak alınır mı A52s çoğu kişi bataryada çok üzüyor demiş

İkinci sorum da X3 GT IPS panel olması ve berbat bir arayüz için alınır mı geri kalan her özelliği mükemmel hele 40 dk’da batarya fullemesi

Son düzenleme:

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Hocam rekabetçi oyuncu olduğum için atıyorum ekiple oyun girdik 2 saate ayrılmak zorunda kalıyorum o yüzden android tarafında telefon istiyorum ekran boyutlarının büyüklüğü çok hoşuma gidiyor X3 Gt’yi de bu yüzden istiyorum doğruya doğru X3 Gt işlemci performansında Se 2020 ile yarışmayı bırak aynı rafta bile yer alamaz ama A13 dengi işlemciyi anca 18 19k gözden çıkarıp alacaksın android tarafında

Bir yandan da Poco’ya o kadar para vermek te içimi kuşkulandırıyor A52s göz kırpıyor yandan ?

@Applemania sizce sırf süper Amoled ve kaliteli kamera için Sd778g’yi de katarsak alınır mı A52s çoğu kişi bataryada çok üzüyor demiş

İkinci sorum da X3 GT IPS panel olması ve berbat bir arayüz için alınır mı geri kalan her özelliği mükemmel hele 40 dk’da batarya fullemesi
Samsung son dönemlerde saçmalayan bir marka.Şahsi fikrim A52s almazdım.Kullandığın cihaza al bir Deji batarya kafan rahat kullan.

Meg13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Ne anlamda saçmalayan hocam,IOS artık kullanmak istemiyorum hocam ekranı çok ta iyi değil Se 2’nin o yüzünden Samsung dedim birde anlamadığım heryerde Se 2 daha iyi denmiş ama bana neden öbür cihazların kamerası daha iyi gibi geliyor

Kamera eh işte,video performansı kötü,oyun performansı rezalet,ekran güzel,pil kötü.
Bir de X3 Gt’yi yorumlayın be hocam ? aynı şekil Mi 11T uçtu çünkü

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Ne anlamda saçmalayan hocam,IOS artık kullanmak istemiyorum hocam ekranı çok ta iyi değil Se 2’nin o yüzünden Samsung dedim birde anlamadığım heryerde Se 2 daha iyi denmiş ama bana neden öbür cihazların kamerası daha iyi gibi geliyor

Oyun oynuyorsan al bence X3 GT'yi.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Servis rezaleti,berbat batarya performansı,Gos yüzünden oyunlarda fps düşüşleri,ön kamerada 4k videoda stabilizasyon için Crop yapılması,arka kamerada abartılı renkler sunması.Se 2020 de tek kamera var ama renk doğruluğu konusunda Samsungun bütün cihazlarının içinden geçer.

Meg13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Oyun oynuyorum hocam bayağı da ekranı kalitesiz mi gerçekten o kadar zevk almadan 60fps almışım ne işime yarar ki

@Applemania o konuda haklısın Apple az yapıyor öz yapıyor bambaşka bir firma ama bazı özellikleri de sinir ediyor ya

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460

Se 2 nin iki tane dezavantajı var: 1-Berbat batarya performansı 2-Ultra geniş açı lens olmaması Batarya olayının çözümü Deji.Birtek 2.maddenin çözümü yok.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Oyun oynuyorum hocam bayağı da ekranı kalitesiz mi gerçekten o kadar zevk almadan 60fps almışım ne işime yarar ki

@Applemania o konuda haklısın Apple az yapıyor öz yapıyor bambaşka bir firma ama bazı özellikleri de sinir ediyor ya
iPhone 11-11 Pro al ozaman.

Sat SE2020'yi.

Meg13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Android tarafına yönelmek istiyorum hocam X3 Gt diğerlerine göre mi kötü ekranlı diye yorumlarsınız yoksa gerçekten kötü ekranlı mı

neden Amoled bir ekran koymazsınki herşeyini mükemmel yapmışlar ekrandan kısmışlar gerçi oyunlarda IPS daha iyi ama bilemedim

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Android tarafına yönelmek istiyorum hocam X3 Gt diğerlerine göre mi kötü ekranlı diye yorumlarsınız yoksa gerçekten kötü ekranlı mı

neden Amoled bir ekran koymazsınki herşeyini mükemmel yapmışlar ekrandan kısmışlar gerçi oyunlarda IPS daha iyi ama bilemedim
Oyun için AMOLED daha iyi olduğu doğru.Ama İPS LCD'dede ısınınca gölge vs. olmaz.

Meg13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Bilemedim hocam bakacağız ya 14 çıktıktan sonra diğer iPhone fiyatları noldu öyle ya

Arkadaşın sayfasını da fazla işgal ettik bir öneriniz olursa diğer sayfadan devam edelim hocam

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Benim kullandığım Mi9T orta segment başlarda premium hissiyat veriyordu artık o hissi alamıyorum. Android tarafında Samsung'un S serisinde premium hissiyat alırken diğer Android modellerin hicbirinde alamıyorum. Premium hissiyatını en çok İPhone'un Pro modellerinde alıyorum.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,999
Realme GT modeli vardı o premium hissiyat veriyor Honor 50 ve 70 modellerine göz atabilirsin. Samsung'ta ise S21 FE premium hissiyat verir.
Sağ olun ama konuyu aylar önce açmıştım, S21 FE kullandım, düz S21 kadar olmasada prestijli bir cihazdı.