Poco x3 Android 11 ne zaman gelecek?

Bu konuyu okuyanlar

EmreKrmnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar

Öncelikle yeni xiaomi kullanıcısıyım ama güncelleme konusu xiaomi telefonlarda biraz geç mi geliyor? Daha önceden Samsung ve İPhone kullanıcısıydım güncelleme yayınlandıktan kısa süre sonra geliyordu fakat Poco x3 NFC kullanıyorum Android 11 hala gelmedi yayınlama tarihine ilişkin bi bilgide bulamadım bilgisi olanlar beni aydınlatabilir mi?

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,155
Markalar güncelleme dağıtımı konusunda farklı politikalar izleyebilir, bu normal. X3 modelinin dağıtımı Avrupa'da başlamış durumda. Tahminimce önümüzdeki haftalarda almış olursunuz.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Merhaba arkadaşlar

Öncelikle yeni xiaomi kullanıcısıyım ama güncelleme konusu xiaomi telefonlarda biraz geç mi geliyor? Daha önceden Samsung ve İPhone kullanıcısıydım güncelleme yayınlandıktan kısa süre sonra geliyordu fakat Poco x3 NFC kullanıyorum Android 11 hala gelmedi yayınlama tarihine ilişkin bi bilgide bulamadım bilgisi olanlar beni aydınlatabilir mi?
Cihazında sorun yoksa güncelleme olayına takılma derim.Yeni gelecek güncelleme cihazı performans canavarı yapmayacak yada cihazın bataryası 1 hafta gitmeyecek.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Poco X3 NFC için Android 11 Avrupa romu kullanan cihazlara gelmiş durumda yakında Türkiye romuna da gelir.

®Shift®

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,805
5 Gün sonra gelir diye tahmin ediyorum.

EmreKrmnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Markalar güncelleme dağıtımı konusunda farklı politikalar izleyebilir, bu normal. X3 modelinin dağıtımı Avrupa'da başlamış durumda. Tahminimce önümüzdeki haftalarda almış olursunuz.
Teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cihazında sorun yoksa güncelleme olayına takılma derim.Yeni gelecek güncelleme cihazı performans canavarı yapmayacak yada cihazın bataryası 1 hafta gitmeyecek.
Cihazimda sorun yokta yurt disindaki bazı videolarda performans ve batarya ömrü artirildigindan bahsediyorlar o yüzden bekliyorum birazda yoksa hiç sorun yaşamadım şu güne kadar cihazda

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,045
Xiaomi ha bire cihaz tanıtıyor aldığın cihazın üstüne o kadar cihaz tanıtılıyor ki güncelleme nasıl verecekler bilmiyorum 1 seneye güncelleme ömrünü düşürtmesse iyi

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,747
2021'in son çeyreği diye hatırlıyorum. Yani temmuz ağustos gibi gelir kanımca