Öneri Poco f4 vs s20fe sd865 - mi10t pro

Bu konuyu okuyanlar

kart189

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Günde 6 7 saat telefondayim max 4 saat oyun oynarım hadi vs yapiyoruz abartalım 5saat olsun, 2 saatte sosyal medyadayım, sürekli acik kalmayacak aralikli saatlerde telefondayım. Ekranın netliği önemli bulaniklik asla olmamalı, ısınma mutlaka olacaktır ama eli rahatsız etmesin hissetirmesin çok fazla, aşırı ağır oyunlar oynamam pubg,asphalt9 vs oynamam mlbb,standoff2 ve clash of clans oynuyorum hangisi daha iyi sizce ben s20fe den yanayim bataryasi 1 gunu cikarirmi rahat cok arada kaldim - mi 10t pronunda ozellikleri ve tasarimi hosuma gitti

kart189

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S20 FE Snapdragon en iyisi ama günde 4-5 saat oyun oynuyorsanız Mi 10T'de alınabilir.

Çıkartır.

Bu konuda S20 FE daha başarılı bir model.
S20fe sd865 memnun eder diyorsunuz yani değilmi

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,947
S20fe sd865 memnun eder diyorsunuz yani değilmi
Her koşulda eder diye düşünüyorum. Telefonun ortalama ekran süresi 5-6 saat, size yetmeyebilir. Açıkcası sırf 2 saat fazladan ekran süresi için panelden ve arayüzden feragat etmezdim, tercihim S20 FE Snapdragon'dan yana olurdu.

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
Günde 6 7 saat telefondayim max 4 saat oyun oynarım hadi vs yapiyoruz abartalım 5saat olsun, 2 saatte sosyal medyadayım, sürekli acik kalmayacak aralikli saatlerde telefondayım. Ekranın netliği önemli bulaniklik asla olmamalı, ısınma mutlaka olacaktır ama eli rahatsız etmesin hissetirmesin çok fazla, aşırı ağır oyunlar oynamam pubg,asphalt9 vs oynamam mlbb,standoff2 ve clash of clans oynuyorum hangisi daha iyi sizce ben s20fe den yanayim bataryasi 1 gunu cikarirmi rahat cok arada kaldim - mi 10t pronunda ozellikleri ve tasarimi hosuma gitti
Oyun oynayacaksan Poco F4 almanı tavsiye ederim.