Soru Poco F3 vs S20 FE vs Oneplus 9R (Yurtdışı,garantisiz)

Bu konuyu okuyanlar

Hyperion1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu üç telefon arasında kaldım oneplus almak istiyorum ancak yurtdışı alacağım için garantisi olmayacak ve bir sorun yaşarsam nasıl çözeceğimi bilmiyorum. Siz olsanız hangisini alırsınız?

Mikail_Ebrinç

Profesör
Reaksiyon puanı
2,700
Bu üç telefon arasında kaldım oneplus almak istiyorum ancak yurtdışı alacağım için garantisi olmayacak ve bir sorun yaşarsam nasıl çözeceğimi bilmiyorum. Siz olsanız hangisini alırsınız?
OnePlus 9R en iyisi bir sorun olursa anca telefoncular işini halleder onlarda parça çalarsa yanarsın :D o yüzden tavsiyem Poco F3 ama Realme GT Explorer Edition gelicek istersen onu bekle

Reaksiyon puanı
8,024
Bu cihazlar arasından OnePlus 9R en performanslı gibi duruyor. Ama bozulursa her telefoncunun yapmayacağı bir cihaz. HTC, Oneplus gibi markaları çok telefoncular almak istemiyor.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Yanlış Bilgilendirme
Hiçbirini almam.Xr alır 5 yıl kafam rahat kullanırım.Oneplus ile Samsung garanti konusunda sıkıntılı.Bir şey olsa mağdur olma ihtimalin çok fazla.Xiaomi berbat yazılımı ile mağdur eder.En mantıklı tercih hem servis kalitesi,hem işlemci,hem de yazılım kalitesi ile iPhone dur.