Poco F2 Pro vs S10+ (Hangisi Alınmalı)

POCO F2 Pro vs S10+

• Poco

• s10+

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

ATHEON

Asistan
Reaksiyon puanı
79
İki telefon arasında çok kararsız kaldım. Halen bir amiral gemisi olan S10+ fiyatına göre kaliteli duruyor. Gerek OIS gerek ekran olarak iyi konumda. Ancak Poco F2 Pro SD865 bile tek kişilik dev kadro olarak orada duruyor. Xiaomi atmosferini çok seviyorum. ( Redmi Note 8 Pro kullanmaktayım). Bir mühendislik öğrencisi olarak sizin tercihiniz hangisinden yana olur?

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
S10+
F2 Pro'nun Sd865 ve Batarya dışında bir avantajı yok.

Ekleme: Note 8 Pro'nun ne sıkıntısı var ? En az 2 yıl daha idare edebilecek bir cihaz. Sorun yoksa kullanmaya devam edin derim.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Poco F2 Pro.

Redmi Note 8 Pro kullanıcısı olduğum için merak ettim. Neden başka bir cihaza geçmek istiyorsunuz?

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
F2 Pro'nun kamerası ve eldeki hissiyatı bir amiral gemisi değil yine de benim tercihim Poco F2 Pro olurdu

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Aslında burada sizin öncelikleriniz önemli. Kamera ve ekran olarak S10+ daha iyi bir cihazken pil ve performans olarak F2 Pro daha iyi bir cihaz. Ama bu şu demek değil: F2 Pro'nun kamera iyi değil S10+'ın da işlemcisi. İkisi de birbirinden bazı yönlerden üstün. Yoksa 9820 de günlük hayatta sorun çıkaran bir işlemci değil ama bir 855 de değil.

Ama kendim alacak olsam ya F2 Pro alırdım ya da başka bir markaya yönelirdim.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
İki telefon arasında çok kararsız kaldım. Halen bir amiral gemisi olan S10+ fiyatına göre kaliteli duruyor. Gerek OIS gerek ekran olarak iyi konumda. Ancak Poco F2 Pro SD865 bile tek kişilik dev kadro olarak orada duruyor. Xiaomi atmosferini çok seviyorum. ( Redmi Note 8 Pro kullanmaktayım). Bir mühendislik öğrencisi olarak sizin tercihiniz hangisinden yana olur?
Poco tabiki de

ATHEON

Asistan
Reaksiyon puanı
79
S10+
F2 Pro'nun Sd865 ve Batarya dışında bir avantajı yok.

Ekleme: Note 8 Pro'nun ne sıkıntısı var ? En az 2 yıl daha idare edebilecek bir cihaz. Sorun yoksa kullanmaya devam edin derim.
Hocam rn8pro biraz eskimeye başladı. MIUI 12 den sonra biraz yazılımsal olarak çöküntüler oldu. Animasyon sıkıntıları bazı kasmalar ve mediatek işlemcinin fazla ısınması biraz problem yaratıyor. Ayrıca render işleriyle de uğraşacağım için ufs 2.1 yetersiz kalıyor. S10+ da ufs 2.1 ama işte amiral gemisi ve ekran da dynamic amoled olunca aynı fiyat bandında insan biraz tereddütte kalıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Snapdragon'lu S10+ olursa ? olur tabi size kalmış.
Şuan garantili bir cihaz düşünüyorum öğrenci adamız sonuçta. Bundan dolayi üzülerek exynosa mecbur kalıyoruz

Aslında burada sizin öncelikleriniz önemli. Kamera ve ekran olarak S10+ daha iyi bir cihazken pil ve performans olarak F2 Pro daha iyi bir cihaz. Ama bu şu demek değil: F2 Pro'nun kamera iyi değil S10+'ın da işlemcisi. İkisi de birbirinden bazı yönlerden üstün. Yoksa 9820 de günlük hayatta sorun çıkaran bir işlemci değil ama bir 855 de değil.

Ama kendim alacak olsam ya F2 Pro alırdım ya da başka bir markaya yönelirdim.
Hocam kamera benim için önemli gerçek anlamda ama sadece fotoğraf olarak. Telefondan video kaydını çok kullanmayacağım genel olarak. Sizce fotoğraf performansı olarak çok fark var mı?

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430
Hocam rn8pro biraz eskimeye başladı. MIUI 12 den sonra biraz yazılımsal olarak çöküntüler oldu. Animasyon sıkıntıları bazı kasmalar ve mediatek işlemcinin fazla ısınması biraz problem yaratıyor. Ayrıca render işleriyle de uğraşacağım için ufs 2.1 yetersiz kalıyor. S10+ da ufs 2.1 ama işte amiral gemisi ve ekran da dynamic amoled olunca aynı fiyat bandında insan biraz tereddütte kalıyor.

Şuan garantili bir cihaz düşünüyorum öğrenci adamız sonuçta. Bundan dolayi üzülerek exynosa mecbur kalıyoruz

Hocam kamera benim için önemli gerçek anlamda ama sadece fotoğraf olarak. Telefondan video kaydını çok kullanmayacağım genel olarak. Sizce fotoğraf performansı olarak çok fark var mı?
Çok fark yok.
Poco F2 pro daha iyi bir seçim olur.
Oyuna oynatır.Exynos işlemxi sd 865 in yanından geçemez

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769

Ben şahsen genel olarak Xioami'nin kamera algısından çok hoşlanmıyorum ama F2 Pro daha kabul edilebilir bir seviyede. Arada çok fark olmasa da S10+ daha iyi bir kameraya sahip. YT üzerinden karşılaştırmalar varsa bir inceleyin.

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
zamzung der geçerim sd 865 olsa ne yapçan oyun mu oynıcan sabahtan akşama kadar hayır ekran kamera ses bunlar beni cezbeder

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Poco f2 Pro al geç.