PNY'dan NVIDIA Quadro FX 370 LP

Frostban3

Profesör
Ünlü ekran kartı üreticisi PNY, giriş düzeyine yönelik hazırlanan CAD ve DCC uygulamaları için ilk giriş seviyesi profesyonel grafik kartını sunuyor.

Küçük boyutlu bilgisayar sistemine sığması için tasarlanan Quadro FX 370 LP sessiz bir iş ortamı sağlayan fansız soğutma özelliğinin yanında, profesyonel bir grafik performansı sergiliyor. NVIDIA'nın bütünleşik dizayn mimarisinin sayesinde, PNY'ın Quadro FX 370 LP'si tüm geometri, gölgelendirme ve piksel işleme operasyonlarının dinamik hesaplanma olanağı ile optimize GPU performansı sunmakta.
 
256 MB GDDR2 bellekli Quadro FX 370 LP grafik kartı, Windows Vista'nın Aero arayüzünü de destekliyor. Shader 4.0 modeli son nesil gerçek zamanlı OpenGL ve DirectX 10 uygulamaları elde ediyor. 
Fiyatı da Uygun
Quadro FX 370 LP kartı ayrıca 1920 x 1200 çözünürlükte 60 Hz'de ve 2040 x 1536 çözünürlükte 85 Hz'de çalışıyor. PNY'ın NVIDIA Quadro FX 370 Low Profile grafik kartının fiyatı ise 214 TL.
:: Grafik tasarım için hangi kartı tercih edersiniz?
SDN - http://shiftdelete.net
 

ennteresan

Asistan
bu kartların artık oyunlarda da giriş seviyesi oyun kartlarının performansını verebileceği şeklide haber duymuştum ne kadar doğru?
 

Son mesajlar

Üst