PlayStation'ı satıp Xbox one x almak

Bu konuyu okuyanlar

Sebastian Hamilton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba,
Son günlerde PSN'nin türkiye deki politikası beni aşırı sinirlendirdi. Malum bu korona olaylarından sonra evde çok sıkılıyorum ve oynayacak oyun bulamamaya başlıyoruz. Haliyle ucuz oyun Alanya çalışıyoruz ve tek fırsat PSN. Onlarda bu kaosu fırsata çevirdi ve halihazırda bulunan indirimleri bile kaldırarak bunu bize ispatladı. Bu yüzden Xbox a geçmeyi düşünmeye başladım. Sonra piyasada ki Xbox one x in ps4 slimden 200-300 TL daha ucuz olduğunu gördüm ve cazip geldi. Fakat bu bence çok önemli bir karar. Sizlerede danışmak istedim.

yigit60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba ben bir xbox one s kullanıcısıyım ve çok memnunum xbox gamepass ultimate 1 yıllık ea access 1 yıllık aboneliğim var ve neredeyse tüm AA,AAA oyunları oyniyabiliyorum xbox one s de kasma donma vb . sorun yok sa xbox one x de hiç olmayacağını düşünüyorum xbox one x 4k görüntü verebiliyor

Sebastian Hamilton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba ben bir xbox one s kullanıcısıyım ve çok memnunum xbox gamepass ultimate 1 yıllık ea access 1 yıllık aboneliğim var ve neredeyse tüm AA,AAA oyunları oyniyabiliyorum xbox one s de kasma donma vb . sorun yok sa xbox one x de hiç olmayacağını düşünüyorum xbox one x 4k görüntü verebiliyor
Peki sen ilk başta neden Xbox tercih ettin?

yigit60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Peki sen ilk başta neden Xbox tercih ettin?
maliyet olarak xbox açık ara önde xbox one x le ps4 pro arasında neredeyse 2 bin tl fark var psnde tüm kampanyaları kaldırdı ea access ps tarafinda var ama xbox gamepass yok (ayrıca xboxin sitesinden xbox gamepass oyunlarına göz atabilirsiniz) ve bence xbox gamepad ele tam oturuyor ve bende xbox 360i daha önce test ettiğim ve bu kola alışık olduğum için ve diğer sebeblerden ötürü aldım

Sebastian Hamilton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
maliyet olarak xbox açık ara önde xbox one x le ps4 pro arasında neredeyse 2 bin tl fark var psnde tüm kampanyaları kaldırdı ea access ps tarafinda var ama xbox gamepass yok (ayrıca xboxin sitesinden xbox gamepass oyunlarına göz atabilirsiniz) ve bence xbox gamepad ele tam oturuyor ve bende xbox 360i daha önce test ettiğim ve bu kola alışık olduğum için ve diğer sebeblerden ötürü aldım
Mahsuru yoksa bir sorum daha var:smile:.
Bildiğin üzere playstation da ps plus olmadan online oynayamıyoruz. Aynı durum xbox içinde geçerli mi?