PlayStation 5'i beğendiniz mi?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
3,027
PlayStation 5 tanıtıldı, TSİ 23.00'da lansman başlamıştı. Lansman bitimiyle konsolun görüntüsüne ulaştık açıkçası ben beğenmedim. Tabi ilerleyen günlerde çok farklı sürümlerini göreceğiz fakat şuanki ilk seriyi ben beğenmedim. PS'e beyaz yakıştığını düşünmüyorum, araya siyah da serpiştirmişler fakat bu beyaz sevdası benim hoşuma gitmedi. Sizler neler düşünüyorsunuz?
1591912252159.png

Ali Erden

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Tas
PlayStation 5 tanıtıldı, TSİ 23.00'da lansman başlamıştı. Lansman bitimiyle konsolun görüntüsüne ulaştık açıkçası ben beğenmedim. Tabi ilerleyen günlerde çok farklı sürümlerini göreceğiz fakat şuanki ilk seriyi ben beğenmedim. PS'e beyaz yakıştığını düşünmüyorum, araya siyah da serpiştirmişler fakat bu beyaz sevdası benim hoşuma gitmedi. Sizler neler düşünüyorsunuz?
Ekli dosyayı görüntüle 104002
Dağın görünen yüzü gayet güzel fakat görünmeyen yüzü merak konusu

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Arayüzü çok merak ediliyor. Ben de şahsen merak ediyorum. Tanıtımda gösterilen oyunların çoğu oyunların türleri ile ilgilenenler için çok kaliteli ve güzel duruyordu. Tasarımı ise... İĞRENÇ! Büyük ihtimalle biraz süre geçtikten sonra göz alışkanlığı olur ama ben aldığımda kesinlikle kılıf takarım. Siyah, konsollara hatta bilgisayarlara, Vita gibi aletlere çok yakışan bir renk. Bana tasarımı çok Dualshock 5'e uydurulmaya çalışılmış gibi geldi. Bu arada "Playstation 5 Digital Edition" simetrik olduğundan daha güzel duruyor. Anladığım kadarıyla yatay kullanamıyoruz. Yatay koymak isteyince kaymasını engelleyen silikon/kumaş parçalar olur ya onlardan göremedim. Dik durması çok büyük bir alan kaplaması olacak. Umarım siyah renkli olanı yapılır. Benim yorumlarım böyle.

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Tasarımı çok saçma, ayrıca oyunlarda heyecanlanmıştım ama yarısı hayal kırıklığına uğrattı.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Tasarımı, rengi bana göre gayet hoş fakat aşırı derecede pahalı.