Playstation 5 / Xbox two

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Başlığı gören arkadaşlar panik yok öncelikle derin bir nefes alın, şimdi geçelim konumuza malumunuz ps4 ve xbox one ile yeni nesil açılışını yaptık ortalama 2 yıl sonra bu cihazlar güncelleme alarak ps4 pro ve xbox one s oldu 4 k desteği ufaka iyileştirmeler yapıldı.

Asıl konu şu sizce Playstation 5 ve Xbox two ne zaman gelir ? Akıllarda çılgın sorular. Ps4 tanıtıldığından itibaren ar-ge durmamış pro sürümüne çalışmış aynısı xbox için de geçerli sizce yeni sürüm de hazırmıdır ?

Konsollar uzun ömürlü olmasından dolayı kendini amorte edebiliyordu her 2 yılda veya 3 yılda yeni bir versiyon çıksın ister misiniz bu konu hakkında ki düşünceleriniz nelerdir ?

MrtAltg

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
12,108
hiç mi hiç iyi olmadı bence bu durum eski konsollar rahat 6-7 sene ömür sürüyorlardı şimdi 2 seneyi bırak nerdeyse senede bir durumuna düşecekler tabi bu bizim gibi kullanıcılarada yaramaz oyun üreticilerine de yaramaz konsol üreticilerinede

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
hiç mi hiç iyi olmadı bence bu durum eski konsollar rahat 6-7 sene ömür sürüyorlardı şimdi 2 seneyi bırak nerdeyse senede bir durumuna düşecekler tabi bu bizim gibi kullanıcılarada yaramaz oyun üreticilerine de yaramaz konsol üreticilerinede

Telefon piyasası gibi olursa diğer jenerasyonda ben bilgisayar yolcusu :D

Panikle başlığa tıkladım. :D

Tuzak kuruyorum üyelere uykuları açılsın ps5 görünce :D

Black15

Asistan
Reaksiyon puanı
151
Telefon piyasası gibi olursa diğer jenerasyonda ben bilgisayar yolcusu :D

Tuzak kuruyorum üyelere uykuları açılsın ps5 görünce :D
Ama bilgisayarda 4k performansı almak için 3500 lirayı gözden çıkarmak gerekiyor maalesef. :(
dipnot: İki gündür doğru düzgün uyumadığım için sorun yok. :D

Kaya26

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
550
4k oyun için en az gtx 1080 alınması gerekiyor. Kart tek başına 3000tl...

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Konsol aslında kârlı ama yeni model süresi çıkarsa her cihazın disk uyumluluğu olmadığı için zarar oluyor

Reaksiyon puanı
227
Evet bütçe olarak haklısınız. Birde kolay olması gibi şeylerde. Al DVD tak oyna.

Uyumsuzlukta para tuzağı bence.

stinghardyzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Başlığı gören arkadaşlar panik yok öncelikle derin bir nefes alın, şimdi geçelim konumuza malumunuz ps4 ve xbox one ile yeni nesil açılışını yaptık ortalama 2 yıl sonra bu cihazlar güncelleme alarak ps4 pro ve xbox one s oldu 4 k desteği ufaka iyileştirmeler yapıldı.

Asıl konu şu sizce Playstation 5 ve Xbox two ne zaman gelir ? Akıllarda çılgın sorular. Ps4 tanıtıldığından itibaren ar-ge durmamış pro sürümüne çalışmış aynısı xbox için de geçerli sizce yeni sürüm de hazırmıdır ?

Konsollar uzun ömürlü olmasından dolayı kendini amorte edebiliyordu her 2 yılda veya 3 yılda yeni bir versiyon çıksın ister misiniz bu konu hakkında ki düşünceleriniz nelerdir ?
Konsol kullananlar uzun ömürlü olduğu için seçiyordu 2,3 yılda konsol gelmesin

limitsizim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone benzer hata yaptı 6s de kapasite güncellemesi yaptı eaki cihazları alanların ciddi ikinci el kaybı oldu şimdi eski kullanıcışar iphone 7 ye geçmiyor. Sony de aynısı yapmaz umarım prp da çıktı bu sistemi 6-7 yıl kullanmayan insan pişman olur yeni modele geçmez.

badb0y06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle acele ettiler desem yanlış olur benim fikrim 4k için deneme yaptılar. Ps5 direk 4k ile geleceği için televizyon piyasasına paralel çıkacak

Tahminim 2019 sene sonu çıkar tabi ben şahsım adına 1.5-2 sene geçmeden almam