PlayStation 5 oyun konsolu bu gece tanıtılacak!

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Sony, merakla beklenen PlayStation 5 oyun konsolunu bugün Türkiye saati ile 23:00'da tanıtacak! Kimler PlayStation oynuyor? :)

PlayStation-5-fiyati-sizdirildi-01.jpg

Reaksiyon puanı
6,381
Evet, bu akşam saat 11'de gösterilecek. Ama böyle tanıtılmamalıydı bence. Beklentiyi aşırı yükselttiler. Şimdi eğer çok iyi bir şey olmazsa insanlar çok tepki gösterir.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Sony, merakla beklenen PlayStation 5 oyun konsolunu bugün Türkiye saati ile 23:00'da tanıtacak! Kimler PlayStation oynuyor? :)

Ekli dosyayı görüntüle 103925
Ben PS4 kullanıcısıyım PS5 umurumda değil zaten alamayacam merak bile etmiyorum fiyatı da 6-7 binden aşağı olmaz
PS5'i anca rüyamda görürüm zaten Spider-Man 2'yi de oynayamayacam neden umurumda olsun ki PS4'e gelecek o da muallak
artık nasıl değerlendirirsen ?

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Ertelenmezse tekrar bakarız inş.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
PPSSPP ile NFSU Rivals PSP oynuyorum.
bende PPSSPP üzerinden Spider-Man 2 PSP oyununu bitirdim oyunu bitirmem 1 saat 3 dakikamı aldı hileleri halen ezberimde bölümler de ezberimde 19 level var PSP versiyonunu hiç oynamamıştım oynamak bu yıl nasip oldu PC versiyonu leş onu bir oturuşta bitiriyorum PS2 versiyonunu da PS4 kırıkken bitirdim bitirmem 1 haftamı aldı 15 bölümden oluşuyor

Son düzenleme:

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Evet, bu akşam saat 11'de gösterilecek. Ama böyle tanıtılmamalıydı bence. Beklentiyi aşırı yükselttiler. Şimdi eğer çok iyi bir şey olmazsa insanlar çok tepki gösterir.
Sence beklentiyi karşılayamayacaklar mı

bende PPSSPP üzerinden Spider-Man 2 PSP oyununu bitirdim oyunu bitirmem 1 saat 3 dakikamı aldı hileleri halen ezberimde bölümler de ezberimde 19 level var PSP versiyonunu hiç oynamamıştım oynamak bu yıl nasip oldu PC versiyonu leş onu bir oturuşta bitiriyorum PS2 versiyonunu da PS4 kırıkken bitirdim bitirmem 1 haftamı aldı 15 bölümden oluşuyor
Sen bayaa seviyorsun:)

Ertelenmezse tekrar bakarız inş.
Ertelenmez bence ya duyurular yapıldı sonuçta

Nasıl olsa alamayacağım problem yok ?
Çok pahalı....

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
En iyisi PC, ama Sony oyun konusunda daha önde.

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,662
7 liranın altında olmayacağı muamma . Pc ile ps karşılaştıranları hala anlamıyorum . Aynı platform değil arkadaşlar bunlar . Kimisi klavye maose la zevk alır kimisi koltuğuna ve yahut yatağına uzanıp oyun koluyla. Bu biraz zevk meselesi ( oyun için bahsediyorum ) ha pc daha kullanışlı o tarafta bende hak veriyorum fakat ps nin verdiği tadın ayrı olduğunu düşünüyorum bana sorsanız yine PC derim :D fakat bi playstation um olsa fena olmaz

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Sence beklentiyi karşılayamayacaklar mı

Sen bayaa seviyorsun:)

Ertelenmez bence ya duyurular yapıldı sonuçta

Çok pahalı....
Spider-Man PS4 oyununun E3 2017 demo videosunu izledikten sonra PS4 almayı kafaya koydum 2018'de (babam telefon mu PS4 mü diye sordu bende PS4 dedim tabi telefona da ihtiyacım vardı ama PS4 benim için daha önemliydi) Turkcell'de kampanya vardı babama 3 oyun ile birlikte 2000'e aldırdım Spidey oyunu 7 eylülde çıktı ama fiyatı çok tuzluydu yaklaşık 500 tl idi bende 2 ay sonra oyunu letgo'dan 240'a aldım ve kesinlikle buna değdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Didem Ergin PlayStation'ı çok seviyorum benim ilk oyun konsolum PlayStation 1 idi artık gerisini sen düşün PS2'nin gümüş slim kasası vardı ama kırık olmadığı için adam akıllı oynayamadım 50'ye çip taktırdım lazer okuyucusu cortladı lazer okuyucu için 130 istediler bende 40'a sattım biliyorum çok ucuza gitti ama lazer okuyucusu bozuktu daha yüksek fiyata gitmezdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

7 liranın altında olmayacağı muamma . Pc ile ps karşılaştıranları hala anlamıyorum . Aynı platform değil arkadaşlar bunlar . Kimisi klavye maose la zevk alır kimisi koltuğuna ve yahut yatağına uzanıp oyun koluyla. Bu biraz zevk meselesi ( oyun için bahsediyorum ) ha pc daha kullanışlı o tarafta bende hak veriyorum fakat ps nin verdiği tadın ayrı olduğunu düşünüyorum bana sorsanız yine PC derim :D fakat bi playstation um olsa fena olmaz
benim PS4'üm var da ne oluyor her oyunu oynayamıyorum kutulu fiyatları da digitaller çok tuzlu Spidey 250'den bekledim 450'den geldi artık gerisini sen düşün bu arada Spider-Man'i örnek olarak verdim