Rehber Playstation 5 Hangi Oyun Ne Kadar Eder Ne Kadar Verilmeli

Bu konuyu okuyanlar

Wujque

Asistan
Reaksiyon puanı
340

Hangi oyuna ne kadar verilmeli ?

Verdigimiz parayı hakediyormu ?

Playstation 5 Oyun Alım Satım En Ucuz Site Hangisi

Playstation 5 oyun alım satım en ucuz site hangisi hangi oyun ne kadar eder

Almak İstediginiz Oyun Varmı Varsa Ne KADAR vermeyi Düşünüyorsunuz.

Ps4 uyumlulugu vardır onların dvd leri çok ucuz onları sormuyorum sadece Ps5 Oyunları Konumuz.

Dvd alıp satmak olur ps5 daha çok yeni oldugu için oyun fiyatları çok yüksek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Örnek: Ps5 Demon Souls Türkçe Altyazı trendyol da 440tl den uygulama indirimiyle 415tl ye geliyor bu fiyatı hak edermi sizce

Ps5 Resident Evil Village 535 tl

Ps5 Ratchet & Clank Rift Apart Türkçe Altyazı 573 tl

Ps5 Sackboy A big Adventure Türkçe Dublaj 340 tl

Ps5 Returnal 529 tl

oda en uygun bulabildigim sitelerden olan trendyol gibi sitelerden bu oyunlar bu paraları hakedermi sizce
unutmayın ki oyunlar bittiginde satabilirim çünki Dvd

Normalde dvd çıkar tak ugraşmayı sevmedigimden hep dijital aldım hemen hemen herşeyi Ama
Fiyatlar artık bunu dvd alıp satmam gerektigini söylüyor

Playstation Gamepass benzeri bişeyin gelecegi söyleniyor ama şimdilik söylenti

Son düzenleme:

niyazi5859

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774

Ps4 uyumlulugu vardır onların dvd leri çok ucuz onları sormuyorum sadece Ps5 Oyunları Konumuz.

Örnek: Ps5 Demon Souls Türkçe Altyazı trendyol da 440tl den uygulama indirimiyle 415tl ye geliyor bu fiyatı hak edermi sizce

Ps5 Returnal 529 tl

oda en uygun bulabildigim sitelerden olan trendyol gibi sitelerden bu oyunlar bu paraları hakedermi sizce

Normalde dvd çıkar tak ugraşmayı sevmedigimden hep dijital aldım hemen hemen herşeyi Ama

Evet playstation da boş durmaz gamepass benzeri bir şey getirebilirler

emin:)

Profesör
Reaksiyon puanı
882

Ps5 Returnal 529 tl

Bence yukardaki oyunları alma.Gamepass gelirse senin için daha iyi olur.Ama benim PS5'im olsaydı sanırım Avatar'ın yeni çıkacak oyununu alırdım :D

getirmeyede bilir güvenme kardo :D ps5 zengin işi şu an baksana fiyatlara
ABD'de yaşasaydık tüm forum olarak keşke.Şuan Lambo'mu Almalıyım Bugatti'mi diye konuşuyoduk (!) :D

niyazi5859

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774
getirmeyede bilir güvenme kardo :D ps5 zengin işi şu an baksana fiyatlara
Sony de boş durmaz ps özel oyunlarını ilerleyen zamanlarda bilgisayara gelmeye başlayabilirmiş ve sony asıl parasını playstationdan kazanmadı evet belli bir para kazandı ama asıl para kaynağı o değildi

Wujque

Asistan
Reaksiyon puanı
340
Sony de boş durmaz ps özel oyunlarını ilerleyen zamanlarda bilgisayara gelmeye başlayabilirmiş ve sony asıl parasını playstationdan kazanmadı evet belli bir para kazandı ama asıl para kaynağı o değildi
kanka bende saglam pc ler kullanıyorum biliyorsun xbox gamepass çıkmış 30 oyunun 27 si pc de
o yüzden xbox gamepass seviyorum ama playstation tutulan oyunlarını çıkarmaz en fazla
yeni gelecegi bi oyun olur eskisini çıkarır veya satmamıştır onları verir diye düşünüyorum ekliyim.

niyazi5859

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774
kanka bende saglam pc ler kullanıyorum biliyorsun xbox gamepass çıkmış 30 oyunun 27 si pc de
o yüzden xbox gamepass seviyorum ama playstation tutulan oyunlarını çıkarmaz en fazla
yeni gelecegi bi oyun olur eskisini çıkarır veya satmamıştır onları verir diye düşünüyorum ekliyim.
Hocam gamepass olayı güzel sony de böyle şeyler çıkartabilir şöyle bir şeyde var ps özel oyunları diyorum bilgisayara gelebilirmiş mesela 2 yıl sonra yani iyi oyunlar gelmez diye düşünme yavaş yavaş çoğu ps özel oyunlarını çıkartırlar enis abinin videosunu buradan izleyebilirsiniz

Wujque

Asistan
Reaksiyon puanı
340
Hocam gamepass olayı güzel sony de böyle şeyler çıkartabilir şöyle bir şeyde var ps özel oyunları diyorum bilgisayara gelebilirmiş mesela 2 yıl sonra yani iyi oyunlar gelmez diye düşünme yavaş yavaş çoğu ps özel oyunlarını çıkartırlar enis abinin videosunu buradan izleyebilirsiniz
neyse niyazi üstadım ben senle tartışmaya giremem biliyorsun :D inş gelir deyip çekiliyorum
uncharted serisi last of us serisi herkesin oynaması gereke bi seridir en önemliside

Türkçe Dublaj :)

niyazi5859

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774
ben yok demedimki pc ye ve xbox çıkan oyunlarında çogu ps5 de var
ama ps5 exclusive özel oyunları sadece ps5 de var
ama fiyat olarak bakarsan çok pahalı xbox çok avantajlı şu an.
Şuan bethesda xbox için özel oyun yapmaya başlayacakmış ama tam olarak xboxta olmayacak diye biliyorum pc ye de gelecek diye biliyorum

Wujque

Asistan
Reaksiyon puanı
340
Şuan bethesda xbox için özel oyun yapmaya başlayacakmış ama tam olarak xboxta olmayacak diye biliyorum pc ye de gelecek diye biliyorum
xbox şu an piyasaya süper girdi rekabete açık hale getirdi işimize geliyor aslında
şuanki oyunlarını pek begenmesemde geliştireceklerdir direk xbox series x alırım hemen koyarım bi köşeye o zaman :)

ama şu da bi gerçek ki Sony nin yaptıgı oyunlar hala dünyada en üstte gibi duruyor :)

niyazi5859

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774
xbox şu an piyasaya süper girdi rekabete açık hale getirdi işimize geliyor aslında
şuanki oyunlarını pek begenmesemde geliştireceklerdir direk xbox series x alırım hemen koyarım bi köşeye o zaman :)

ama şu da bi gerçek ki Sony nin yaptıgı oyunlar hala dünyada en üstte gibi duruyor :)
Hocam starfiled adlı oyun baya güzele benziyor xbox ve pc ye gelecek diye biliyorum ama ps ye gelmeyecekmiş normalde bethesda çoğu platforma oyununu çıkartırdı microsoft bethesdayı satın aldığı için durumlar değişiyor gibi duruyor ve zaten xboxın böyle büyük hamleler yapması çok güzel sony de boş durmayacaktır eğer boş durursa zaten xbox her türlü öne geçer mesela ben ALLAHIN izniyle bayramdan sonra bilgisayar almak istiyorum xbox gamepass baya iyi onu alabilirim ALLAHIN izniyle ve ps özel oyunları da bilgisayara gelecek diye bir sürü video var ve aslında twitterdan da geleceğini duyurdular gibi bir şey bu mesela benim işime geliyor hem ps özel oyunlarını seviyorum hem de xboxa gelecek olan starfieldi sevdim ve bu oyunlar da bilgisayara gelebilir

Wujque

Asistan
Reaksiyon puanı
340
Hocam starfiled adlı oyun baya güzele benziyor xbox ve pc ye gelecek diye biliyorum ama ps ye gelmeyecekmiş normalde bethesda çoğu platforma oyununu çıkartırdı microsoft bethesdayı satın aldığı için durumlar değişiyor gibi duruyor ve zaten xboxın böyle büyük hamleler yapması çok güzel sony de boş durmayacaktır eğer boş durursa zaten xbox her türlü öne geçer mesela ben ALLAHIN izniyle bayramdan sonra bilgisayar almak istiyorum xbox gamepass baya iyi onu alabilirim ALLAHIN izniyle ve ps özel oyunları da bilgisayara gelecek diye bir sürü video var ve aslında twitterdan da geleceğini duyurdular gibi bir şey bu mesela benim işime geliyor hem ps özel oyunlarını seviyorum hem de xboxa gelecek olan starfieldi sevdim ve bu oyunlar da bilgisayara gelebilir
bana fark etmez kardo güzel oyunlar çıkarsınlar yeter :) ben gördügümü ve şu an olanı söylüyorum

benim en sevdigim oyunlar sony de oldugu için ps5 aldım God Of War Ragnarök gibi gibi
God Of War 4 ben 1 hafta oynamıştım aralıksız hikaye de kaybolmuştum bana yaşattıgı şey
harikaydı zevk meselesi aynı şekilde God Of War 3 de
god 2 ve 1 pc emulatörde bitirmiştim onlar bile güzeldi :)

niyazi5859

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774
bana fark etmez kardo güzel oyunlar çıkarsınlar yeter :) ben gördügümü ve şu an olanı söylüyorum

benim en sevdigim oyunlar sony de oldugu için ps5 aldım God Of War Ragnarök gibi gibi
God Of War 4 ben 1 hafta oynamıştım aralıksız hikaye de kaybolmuştum bana yaşattıgı şey
harikaydı zevk meselesi aynı şekilde God Of War 3 de
god 2 ve 1 pc emulatörde bitirmiştim onlar bile güzeldi :)
Hocam zaten 2 3 yıla bilgisayara gelmeye başlayacak o zaman da çoğu kişi de oynayabilecek

Wujque

Asistan
Reaksiyon puanı
340
Hocam zaten 2 3 yıla bilgisayara gelmeye başlayacak o zaman da çoğu kişi de oynayabilecek
Üstadım bende oyun alacaktım 3 oyun sectim ve 1500tl yapıyordu xbox series x arkadaşimda vardı kullanmıştım pek begenmedim ama oyun fiyatları yüzünden vede fan boy olmamak için xbox series s sipariş verdim vatandan inş xbox da güzel işler yapar playstation da bi gamepass vermedi hak ediyor.

Oyun alacaktım bi konsol daha aldım.

fanboyluk çok kötü bir şey. her şeye tek taraflı bakıp diğer taraftan bakan insanlardan ölümüne nefret ediyorsun. insanı tüketir fanboyluk. bunu anlamak gerek.

Son düzenleme:

phanmetal

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,244
Hayırlı olsun.

Son mesajlar