Playstation 4 Stok

Bu konuyu okuyanlar

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar playstation 4 stok sorunu ne zaman giderilir internette var ancak internetten almak istemiyorum kendim gidip bizzat almak istiyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Arkadaşlar playstation 4 stok sorunu ne zaman giderilir internette var ancak internetten almak istemiyorum kendim gidip bizzat almak istiyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Sony'nin yaptığı açıklamaya göre nisan ayında stok sorunu büyük ölçüde çözülmüş olacak. Daha önce yazdığınız konuda da detaylı açıklamalar yaptım.

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sony'nin yaptığı açıklamaya göre nisan ayında stok sorunu büyük ölçüde çözülmüş olacak. Daha önce yazdığınız konuda da detaylı açıklamalar yaptım.
Biliyorum teşekkür ederim beki net olarak tam tarihi çıkmışdır diye

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sık boğaz edebilrim ancak bişey sorcam hepsiburadada "Ürün 05.03.2014 tarihinde stoklarda olacaktır." diye bir uyarı var bu diğer mağazalar içinde doğrumu yoksa diğer mağzalar için nisanmı ?

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Sık boğaz edebilrim ancak bişey sorcam hepsiburadada "Ürün 05.03.2014 tarihinde stoklarda olacaktır." diye bir uyarı var bu diğer mağazalar içinde doğrumu yoksa diğer mağzalar için nisanmı ?

Diğer mağazalara geleceği zaman onlar da hepsiburada.com gibi daha önceden ilanı yayınlayıp ön siparişe açarlar. Ürün şu an hepsiburada.com yok ama halihazırda başka mağazalar ürünün satışını yapıyor. hepsiburada.com ürünün geleceğini duyurmuş stok sorunun ortadan kalkacağını belirtmemiş. Sony'nin yaptığı resmi açıklamaya göre stok sorunu nisan ayında ortadan kalkacak. Daha önce ki konu da sırasıyla ucuz olan yerlerin listesini vermiştim. Ayrıca hepsiburada'nın yaptığı açıklamaya göre ürünün fiyatı stoklara girdiğinde de daha da yüklsebilirmiş. Şu an en ucuzu burada. Bu ürünler de paralel ithalat ürünü, Stok sorunu ortadan kalkarsa ürünü gittigidiyor, sahibinden.com, sanalpazar gibi yerlerden 1000 Liraya bile alırsınız. Şu an fiyatlar stok'a göre belirleniyor.

http://www.teknolojix.com/sony-ps4-500gb-tek-kol-siyah-konsol-ithalat-