PlayStation 3 ve 4 Oyunlarında İndirimler!

Bu konuyu okuyanlar

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Brothers: A Tale of Two Sons Bugüne kadar oynadığım en duygusal en iyi adventru oyunuydu.

Oyun ödüllerinde bir çok ödüle layık görüldü.

Oyun oldukça duygusal özellikle sonu sizi ağlatabilir.

Macera ve adventure sevenlerin kesinlikle oynaması gereken bir oyun.

Babalarının hastalığına çare bulmaya çalışan iki kardeşin hikayesini anlatan oyun, macera türünde bir oynanış sunuyor. Babalarının bu amansız hastalığının geçmesi için tek yol ise "Water of Life", yani yaşam suyunun bulunması. Ancak bu olay kardeşlerin düşündüğü kadar kolay olmuyor ve yolculuk büyük bir serüvene dönüşüyor.

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Haziran ayı oyunları ne zaman belli olur ps4 için knack diyorlar doğrumudur geçen ayda demişlerdi ancak bu ay e3 ün olması ihtimalleri arttırdı sizin fikirleriniz neler sizce bu ay ps4 için hangi oyunlar gelicek hem aylık hem yıllık olmak üzere iki oyun gelicek diye biliyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Haziran ayı oyunları ne zaman belli olur ps4 için knack diyorlar doğrumudur geçen ayda demişlerdi ancak bu ay e3 ün olması ihtimalleri arttırdı sizin fikirleriniz neler sizce bu ay ps4 için hangi oyunlar gelicek hem aylık hem yıllık olmak üzere iki oyun gelicek diye biliyorum

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Metal Gear Solid Ground Zeroes ya da Knack verilir diye tahmin ediyorum.

hadess

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu güzel haber, Pahalı oyun almaktan bıkmıştık.

Shit Happens

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Brothers: A Tale of Two Sons Bugüne kadar oynadığım en duygusal en iyi adventru oyunuydu.

Oyun ödüllerinde bir çok ödüle layık görüldü.

Oyun oldukça duygusal özellikle sonu sizi ağlatabilir.

Macera ve adventure sevenlerin kesinlikle oynaması gereken bir oyun.

Babalarının hastalığına çare bulmaya çalışan iki kardeşin hikayesini anlatan oyun, macera türünde bir oynanış sunuyor. Babalarının bu amansız hastalığının geçmesi için tek yol ise "Water of Life", yani yaşam suyunun bulunması. Ancak bu olay kardeşlerin düşündüğü kadar kolay olmuyor ve yolculuk büyük bir serüvene dönüşüyor.
Macera ile Adventure aynı şey değil mi?