PlayStation 3 üm kırık mı

Bu konuyu okuyanlar

Sinangktas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 2 yıl önce bir PlayStation 3 aldım Super slim modeli 25 tane oyun var 2 si CD den fakat internete bağlanmaya korkuyorum alırken kırık dendi fakat oyunlar bölmesinde "packet manager" yada multiman yok fakat şüpheliyim birde bazı oyunların sonunda console plus yazıyor bu ne oluyor bunu bana açıklayabilir misiniz emin olmak istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar cevap bekliyorum acil bilen biri cevap versin

Son düzenleme:

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,205
Yaklaşık 2 yıl önce bir PlayStation 3 aldım Super slim modeli 25 tane oyun var 2 si CD den fakat internete bağlanmaya korkuyorum alırken kırık dendi fakat oyunlar bölmesinde "packet manager" yada multiman yok fakat şüpheliyim birde bazı oyunların sonunda console plus yazıyor bu ne oluyor bunu bana açıklayabilir misiniz emin olmak istiyorum

Büyük ihtimal öyle çünki o oyunlar cd olsa bile sana ulaşamazdı mantıken.

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,205
Yani 25 tane oyun var o oyunlar cd yok diyorsun multıman ile hddye kaydedilip sonra multıman kaybolmuş olabilir bence.

Sinangktas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani 25 tane oyun var o oyunlar cd yok diyorsun multıman ile hddye kaydedilip sonra multıman kaybolmuş olabilir bence.
Peki bazı oyunların sonunda console plus yazıyor bune demek

Arkadaşlar ben diyorum ki PS 3 üm kırık mı değil mi ben bunu bilmek istiyorum banane oyunlardan bana sorduğum sorunun cevabını verirmisiniz

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,205

Peki bazı oyunların sonunda console plus yazıyor bune demek

Arkadaşlar ben diyorum ki PS 3 üm kırık mı değil mi ben bunu bilmek istiyorum banane oyunlardan bana sorduğum sorunun cevabını verirmisiniz
Bence kırık"mış" şuan işlevini yitirmiş gibi birşey ama kırık olması sizin işiniz gelir bende 1 günlük araştırma ile güncellemesini yaptım şuan bir sıkıntım yok.
Onun ne olduğunu bilmiyorum.