PlayGTAV.exe Giriş Noktası Bulunamadı

ardaalak

Öğrenci
17 Mayıs 2020
2
0
1
23
Selamun aleykum beyler GTA5 ücretsiz olunca EpicGames'den indirdim başlattığımda birsürü dll eksikti hepsini indirdim. Eksik dll kalmayınca şimdide böyle bir hata veriyo
"_initterm_e yordam giriş noktası, C:\Program Files\Epic Games\GTAV\PlayGTAV.exe dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı."
Sorunu çözmek için Epic Gamesden oyunu doğruladım ve işe yaramadı. İzlediğim videolarda msvcr100.dll indiriyordu denedim olmadı. Birde Regedit'den ErrorMode değerini 2 yapıyordu ben yapınca error vermeyi kesti ama oyuın açılmadı çalışıyor yazıp kapandı değişen birşey olmadı bende değeri geri 0 a çektim . Çözebilcek varmı?

Ekran Alıntısı.PNG

Muhterem1453

Öğrenci
18 Mayıs 2020
5
0
1
25
_initterm_e yordam giriş noktası, c:\program files\epic games\gtav\playgtav.exe dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı

üstad bendede aynı problem var

ardaalak

Öğrenci
17 Mayıs 2020
2
0
1
23
_initterm_e yordam giriş noktası, c:\program files\epic games\gtav\playgtav.exe dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı

üstad bendede aynı problem var
aga napıcaz başka biyerde sordum windowsu güncelleyin falan diyoda işe yaramadı bi yolunu bulursan yazabilirmisin

Mustafqx

Öğrenci
17 Mayıs 2020
1
0
1
21
Aynı sorun bendede Var bulabildinizmi sizin gibi yaptım dll lerini indirdim aynı şekilde hata alıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bendeki sorun böyle visual c++ hepsi kurulu
aga napıcaz başka biyerde sordum windowsu güncelleyin falan diyoda işe yaramadı bi yolunu bulursan yazabilirmisin

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    97.2 KB · Görüntüleme: 351
Son düzenleme: