Play Store'dan Veya APK Dosyası Olarak İndirebileceğim Bir Dreamweaver Önerebilir Misiniz? (samsung tab1)

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
11
Merhaba hanımlar... kendime web sitesi oluşturmak istiyorum , ama web sitesi yapamıyorum, web sitesi yapmak çok zor gibi klişe laflarım yok. Sorun hangi Dreamweaver ile çalışmam gerektiği.Samsung tab1'de Play Store'yi açıyorum ve sadece Dreamweaver nasıl kullanılır,Dreamweaver videoları gibi şeyler görüyorum. Web sitesi oluşturmak için yeteri kadar teknik bilgiye sahibim ama tek sıkıntı Dreamweaver ile ilgili. Bilmeyenler için Dreamweaver'ın kısaca tanımı: genelde web sitelerini önizlemeye yarayan, eğer web sitesi hatalı çalışıyor ise; yeniden tamir edip siteyi kamuoyuna bir Genel ağ tarayıcısı ile hazır hale getirmek/açmaktır. Web sitelerini değişik sebeplerle ve değişik nedenlerle açıyorum ve sitemi önizlemem gerekiyor. Samsunh Tab1 de kullanabileceğim Play Store Veya APK dosya indirme yöntemi ile bana bir Dreamweaver önerir misiniz? Kodları buraya yazarsam olmaz çünkü hilekâr bir dostumuza sâdece içerik kopyalamayı öğretmiş olacağız, hem zamanım yok çünkü meşgul birisiyim:(

ŞU AN KULLANDIĞIM BAZI BİLGİ KAYNAKLARINI GÖRÜYORSUNUZ
20200301_215237.jpg
20200301_215310.jpg
20200301_215342.jpg
20200301_215359.jpg

ARKALI ÖNLÜ ÖZELLİKLE KULLANDIĞIM İKİ KİTAP. BUNLAR DA BENİM İŞİMİ GÖRDÜ.

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,711
Dreamweaver'in Android sürümü yok.

Xriyantos

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Dreamweaver'in mobil sürümü yok.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
Zaten APK dosya linki atamayız ve PC'de kullanabilirsin.

acemiprof

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
biraz zordur ama hiç bir zaman imkansız değildir. cep telefonunuza sanal windows çalıştıran yazılım kurarsınız ve sanal üzerine de windows xp işletim sistemi kurup üzerine istediğiniz programı çalıştırabilirsiniz. fakat burda önemli olan husus telefonunuzun işlemci ve ram kapasitesi (/kaldırıp kaldıramayacağı) gibi bir problemle karşı karşıya kalabilirsiniz.

acemiprof

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonunda 29 GB İşlemci Ve 32 GB Ram Kapasitesi olan kardeşim, sen sanal işletim sistemi kurma istersen, androidle devam et ...

sorduğum soruya böyle bi cevap veriyosan bu işi bilmediğini ortaya koymuşsundur.

sana ben sanal işletim sistemini telefona nasıl yüklemeyi nerden başlayıp anlatabilirim onu düşünüyorum. işlemci telefonun işlem yapan beynidir, ram ise hızını ve programların çalışmasını etkileyen hafızasıdır. Bellek ise dosyaların depolandığı alanıdır. sen dosyaların depolanabileceği alanı yazmışsın. onun bi önemi yok, telefonun ram i, telefonun kaç çekirdek olduğu bunlar önemli, Google play den CPUID Programını indirerek bunları öğrenebilirsin. ha şu da var, eğer telefonunda normal windows ortamında çalışan tüm programları çalıştırabileceğini düşünüyosan, bunu düşünme, çünkü birebir aynı şekilde kullanamayacaksın, nedeni ise pc deki donanım ile tel deki donanımlar aynı aygıtlar değil ... kısıtlı bir kullanım imkanın olur, az çok ihtiyaçlarına çözüm üretirsin çalışacak windows sürümüyle...

Son düzenleme: