Anket Piyango biletlerinden ödül çıktığına inanıyor musunuz?

Piyango biletlerinden ödül çıktığına inanıyor musunuz?

• Evet.

• Hayır, tamamen yalan.

• Kararsızım.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Ben açıkçası çıktığına inanmıyorum evet geçmişte çıkıyordu hatta bununla alakalı babam anlatıyordu babamın bir tanıdığına çıkmış ama son 2 yıldır çıktığına inanmıyorum bence insanlara bilet satarak dolandırıyorlar siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,772
Kazı ve kazan biletleri bizde son zamanlar çok popüler oldu.
Yolda çöp gibi her yere atıyorlar kaybeden biletleri. Arada eğlencesine yerden Götürüp baktım. 60-70TL lik biletler var hepsi kaybetmiş oluyor.

Kaybeden bu kadar bileti çöp gibi heryere atılmış gördüğüm için 100000 de 1 ihtimal 100 TL kazandırdığına inanıyorum.

Bilet arkasında yazılan bilgiler yalan bence. Mesela 150.000 bilet uduşlu felan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Edit - Alır mısın? derseniz bana.
Almam tabii ki. Ona vereceğim parayı cüzdanın diğer gözünden diğerine koyuyorum ve kazanmış oluyorum :D

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Kazı ve kazan biletleri bizde son zamanlar çok popüler oldu.
Yolda çöp gibi her yere atıyorlar kaybeden biletleri. Arada eğlencesine yerden Götürüp baktım. 60-70TL lik biletler var hepsi kaybetmiş oluyor.

Kaybeden bu kadar bileti çöp gibi heryere atılmış gördüğüm için 100000 de 1 ihtimal 100 TL kazandırdığına inanıyorum.

Bilet arkasında yazılan bilgiler yalan bence. Mesela 150.000 bilet uduşlu felan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Edit - Alır mısın? derseniz bana.
Almam tabii ki. Ona vereceğim parayı cüzdanın diğer gözünden diğerine koyuyorum ve kazanmış oluyorum :D
Ben eskiden alıyordum ama artık almıyorum senin gibi cüzdandan çıkarıp kumbaraya atıyorum ?

Genzo W.

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Bende yıllardır Magnum çubuklarından Porshe gerçekten kazanan var mı diye merak ederim hiç kazananı görmedim.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,772
Bende yıllardır Magnum çubuklarından Porshe gerçekten kazanan var mı diye merak ederim hiç kazananı görmedim.
İşin içinde hediyye varsa diğer ürünlerden cazip geliyor onu almak.
Satış politikası işte. İkisini alana bir magnum verseydiler daha çok satardı adamlar.

Artık bizde böyle sisteme geçmişler. İkisini al biri bedava. 4 al 1 bedava felan
Biraz gerçekci hediyye olsun demiş adamlar :D

Hediyye politikası ürünün cazipliğini artırıyor. indirim etiketine bakmıyorlar artık ondan.

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
bende ne duydum ne de gördüm hem porsche kazandın diyelim şimdi onun benzini var vergisi var varda var ?

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
Magnum dan felan değil de bir tanıdığım var market alışveriş yapmış çekilişe katılmış araba çıkmış gayet de durumu iyi.
Zaten para parayı çeker derler ya ??

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,772
Magnum dan felan değil de bir tanıdığım var market alışveriş yapmış çekilişe katılmış araba çıkmış gayet de durumu iyi.
Zaten para parayı çeker derler ya ??
Vallahi belki evde 150 den fazla çekiliş için kullandığım fiş var hiçbiri kazandırmadı.

Ayda 2 ayfon ve yılda 1 araba veriyorlar sözde.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,772
Bende bi cok çekilişi denedim ama sıfıra sıfır elde var sıfır.. ??

Bu linke baksana. Buraya kayıt ediyorlar fişleri. Bravo isimli marketlerden Alışveriş yapınca Mastercard kullanıyorsan çekilişe katılma şansı kazanıyorsun.

Her alışveriş yapınca fişi sitede kayıt ettirip kazanma şansını yükseltiyorsun.

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177

Bu linke baksana. Buraya kayıt ediyorlar fişleri. Bravo isimli marketlerden Alışveriş yapınca Mastercard kullanıyorsan çekilişe katılma şansı kazanıyorsun.

Her alışveriş yapınca fişi sitede kayıt ettirip kazanma şansını yükseltiyorsun.
Sağ ol ama şans yok ki ?