Pirana Busines Tab 7.0 wifi göremiyor

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Pirana Busines Tab 7.0 wifi görmüyor ne yapmam gerekiyor.Wifi noktası C6-01 telefonundan paylaşılıyor concord tablet görüyor bağlanıyor ama pirana tablet bağlanmıyor çözüm önerisi olan.

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Cep telefonlarının yada bu tarz mobil cihazların paylaştığı interneti bazı kalitesiz cihazlar göremiyor.

Ancak muhtemelen problemin Piranha dan kaynaklanıyordur. 5 para etmez bir ürün çünkü :)
10.1" bisnıs versiyonunu aldırdım bende arkadaşa IPS li HD li bilmem neyli şeyli... Ömrü hayatımda bu kadar kalitesiz ürün görmedim.

cexen

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Kanal degisimi gerekebilir

Mac yada ip filtresi olabilir mi cihazda

Normal bir modem e bağlanıyor mu cihaz ???

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Normal airtes modeme bağlanıyor ama cep telefonuna bağlanmıyor .

Concord tablet var evde o hem ağı görüyor hem de çok güzel bağlanıyor .

WPSPIN ve WİFİNDER uygulamalarını yükledim her ikisinde de ağı görüyor ama bağlanamıyor .

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bu cihazların bazı modemlerle uyum sorunu varmış araştırmadım ama bende 10.1 i var airties rt 204 modeme bağlanamıyor aynı marka ap 302-air4310 a sorunsuz bağlanıyor

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Bu cihazların bazı modemlerle uyum sorunu varmış araştırmadım ama bende 10.1 i var airties rt 204 modeme bağlanamıyor aynı marka ap 302-air4310 a sorunsuz bağlanıyor

nokia c6-01 e bağlanmaya çalışıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende aynısından aldım aynı sorun bendede vardı geri gönderdim bana yenisini gönderdiler fakat bundada aynı hata var bunlar beş para etmezmiş.

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21

dediği doğru bu tarz cihazlar her modeme baglanmıyor. Ayrıca bu piranhayı kötü yapmaz aynı durum samsungda da cıkabilirdi ama sürümle alakalı olabilir diye düşünüyorum

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
dediği doğru bu tarz cihazlar her modeme baglanmıyor. Ayrıca bu piranhayı kötü yapmaz aynı durum samsungda da cıkabilirdi ama sürümle alakalı olabilir diye düşünüyorum

Hala çözüm bulmuş değilim ama şöyle bir çözüm buldum vodem cihazı ile 3G internete bağladım ,tablet arkadaşın olduğu için bir tane vodem bulmasını istedim buldu vodem i bütün hatlara açtırdım yarın tablet getirecek bakalım turcell vın ile çalışacakmı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bizdede o sorun var tablet Piranha busines tablet 7 ama neden kaynaklanıyor bulamadım:mellow: