Pinterest Davetiyesi Dağıtıyoruz...

Oktayozdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bilindiği üzere Pinterest son zamanlarda oldukça popüler olmuş yeni bir sosyal ağdır. Ve bu siteye girmek için davetiye alınması gerekmektedir. Pinterest davetiyesi almanın iki yolu var:

Birincisi sitede davetiye almak istiyorum linkine tıklayıp mail adresinizi yazıyorsunuz ve siz kabul etmelerini bekliyorsunuz. (bu bekleyiş 1 yıl kadar bile sürebilir).

ikinci yol ise burada... Ücretsiz Pinterest davetiyesi veriyoruz buyrun
icon_smile.gif

Pinterest üyesi olduğumuz için sizlere sınırsız davetiye gönderme haklarımız var.

Sitemizde yorum halinde mail adresinizi yazınız ve
bu sitede yayınlamadan verdiğiniz mail adresinize davetiye gönderelim…
(En geç 24 Saat içerisinde gönderilecektir.)

Buradan Buyurun..

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Pintereste üyelik için mailimi bıraktım ve kendileri zaten davetiye gönderdi.Zor değil ki üye olmak.

Oktayozdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
pinterest hakkında biraz bilgi verirmisin

Hocam pinterest Instagram benzeri resim ve kısa açıklama paylaşılan bir site.

elinizde davetiye varsa banada gönderebilir misiniz
torrentci94@gmail.com
Hoca davetiye gönderdim, kusura bakmayın geç oldu.

Hoca davetiye gönderdim, kusura bakmayın geç oldu.

Pintereste üyelik için mailimi bıraktım ve kendileri zaten davetiye gönderdi.Zor değil ki üye olmak.
Hoca ben zor demedim ve bu işten bir çıkarım yok. Bakıyorum bu sayfadaki mesajlara sanki zorla bişe satıyormuşum gibi ...

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Hoca ben zor demedim ve bu işten bir çıkarım yok. Bakıyorum bu sayfadaki mesajlara sanki zorla bişe satıyormuşum gibi ...

Ben davetiye gerekli değil dedim. Üye olmak da zor değil dedim ki doğru. İsteyen yine davetiye ile üye olabilir tabiki. :)

Oktayozdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben davetiye gerekli değil dedim. Üye olmak da zor değil dedim ki doğru. İsteyen yine davetiye ile üye olabilir tabiki. :)

Zor değil ki üye olmak.

:) neyse....

pinterest hakkında biraz bilgi verirmisin
Pinterest kısaca imgeleme üzerine kurulmuş bir sosyal ağdır. Siteye kayıt sırasında tarayıcınıza yükleyeceğiniz bir eklenti ile internet üzerinde ilginizi çeken ya da bilgisayarınızdan yükleyebileceğiniz resimleri takipçilerinizle paylaşabiliyorsunuz. Resimlerinizi ilgi alanlarınız çerçevesinde gruplandırabilmeniz için “board” sistemi oluşturulmuş.
Bu şekilde takipçileriniz sizin tüm paylaşımlarınıza ya da sadece bir alandaki paylaşımlarınıza abone olabiliyorlar. Paylaşacağınız her resim ile birlikte site sizden bir açıklama istiyor. Bu açıklamada ürünün fiyatını dolar ya da sterlin işareti ile yazdığınız taktirde ise ürün sizin “board” unuz dışında ”Gifts” isimli bölümde de otomatik olarak yayınlıyor.
Sitenin 10 milyondan fazla kullanıcısı var fakat çok hızlı bir şekilde artıyor. Bu artışta facebook ve twitter ile olan sıkı entegrasyonun da önemli faydası var.
Gelelim başlıktaki ikinci soruya Pinterest neden önemli? Madde madde sıralamak isterim. Hocam devamını sayfamda yazmıştım...

mertsozuer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pinterest ilk açıldığında öyleydi, şimdi davetiyeye gerek yok herkes giriş yapabiliyor :thumbup: