Ping düşürme

Bu konuyu okuyanlar

Berkess

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Sa, önceden 30-20 arası ping değerleri alırdım şimdi ise 60-70 arası ping değerleri alıyorum pingimi azaltıcak uygulama veya bir yöntem biliyorsanız yardımcı olu musunuz

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
İss ile alakalı, kesintisiz düşük hız kaybıyla atlatlamak için ankastreden modeme kadar olan kabloda ek olmasın onun haricinde iss ile alakalı. Benim dediğim de çok yüksek ping yapmaz. Ufak bir öneri.

Berkess

Asistan
Reaksiyon puanı
47
İss ile alakalı, kesintisiz düşük hız kaybıyla atlatlamak için ankastreden modeme kadar olan kabloda ek olmasın onun haricinde iss ile alakalı. Benim dediğim de çok yüksek ping yapmaz. Ufak bir öneri.
peki pingimi düşürmeme yardımcı olucak bir program biliyor musun yarın müş. hiz. arayıp konuşurumda

Berkess

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Programlar vs hep şehir efsanesi. Alt yapıda sıkıntı varsa ne kadar program kullanırsan kullanan bir cacık olmaz.
kanka önceden düşüktü o yüzden programla falan çözülebilir diye düşündüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Programlar vs hep şehir efsanesi. Alt yapıda sıkıntı varsa ne kadar program kullanırsan kullanan bir cacık olmaz.
önceden sıkıntı yokken sonradan altyapı da sıkıntı çıkabiliyor mu

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
kanka önceden düşüktü o yüzden programla falan çözülebilir diye düşündüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

önceden sıkıntı yokken sonradan altyapı da sıkıntı çıkabiliyor mu
Aşırı yüklenmelerden dolayı olabilir, sunuculardan kaynaklı olabilir, oyundan kaynaklı olabilir. Bir çok etken var.