Ping Çıkarmayan Adaptör

Bu konuyu okuyanlar

YasinDaskaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Modem bilgisayara uzak kablo bağlayamıyorum ping çıkarmayacak bir WiFi usb adaptör markası bildiğiniz var mı ve ya alırken nelere dikkat etmem gerekiyor

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Router veya Wi-Fi adaptörü alınabilir.

Tabii kullandığınız modemle de bağlantılı.

Kendimden örnek vereyim;
100 mpbs hız wifi ile bilgisayarıma 30 mpbs, telefonuma da 30 mpbs olarak geliyor. Bu nedenle ben router almayı düşünüyorum.

Modeminizde çekim sıkıntısı varsa router almanız daha uygun olacaktır. Önerebileceğim model ise Xiaomi Mi Wifi Pro.

YasinDaskaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Router veya Wi-Fi adaptörü alınabilir.

Tabii kullandığınız modemle de bağlantılı.

Kendimden örnek vereyim;
100 mpbs hız wifi ile bilgisayarıma 30 mpbs, telefonuma da 30 mpbs olarak geliyor. Bu nedenle ben router almayı düşünüyorum.

Modeminizde çekim sıkıntısı varsa router almanız daha uygun olacaktır. Önerebileceğim model ise Xiaomi Mi Wifi Pro.
Xiaomi mi WiFi pro da ping sorunları yaşayanları gördüm siz kullanıyor muydunuz

Reaksiyon puanı
172
bütçeniz nedir hangi markalardan uzak durmayı tercih ediyorsunuz

Reaksiyon puanı
172
Benim için yeter ki ping olmasın yoksa cepten bir kere çıkıyor hiç marka bilmiyorum ama xiaomi önerildi şimdi
TP-Link Archer TX3000E hocam böyle marka var link bırakıyorum incelemeyi okuyabilirsin.

Son düzenleyen moderatör:

YasinDaskaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

TP-Link Archer TX3000E hocam böyle marka var link bırakıyorum incelemeyi okuyabilirsin​

Hocam çok teşekkür ederim link e göz attım yarın xiaomi kullanan arkadaştan da görüş alıp değerlendiricem çok sağolun