Pınar Dilek, Tarkan'ı anlattı (İlk kez konuştu)

FOM

Profesör
Onursal Üye
Megastar’ın eşi Pınar Dilek, evlendikten sonra ilk kez kameraların karşısına geçti. Açıkhava’da yerini alan Pınar Dilek, “Sadece ucunu toparlattım” dediği yeni burnuyla objektiflere poz verdi, evdeki Tarkan'ı anlattı.


Yedi konserlik Açıkhava maratonunun dördüncü gecesinde Tarkan’ı dinleyenler arasında şarkıcının eşi Pınar Dilek de vardı.

SÜRPRİZ EVLİLİK SORUSU

Bir önceki gece gibi yine en ön sırada yerini alan Dilek, “Sürpriz bir evlilik yaptınız. Aylar sonra kameralar karşısındasınız. Neler söyleyeceksiniz?” sorusuna cevap verdi.


5 YILDIR BİRLİKTEYİZ

Dilek, “Sürpriz değildi. Biz 5 yıldır birlikteyiz. Uzun zamandır sürdürdüğümüz bir ilişkiyi evliliğe taşıdık” yanıtını verdi.

"YAZILDIĞI GİBİ DEĞİL"

Tarkan hayranıyla evlendi” şeklindeki haberler hakkında konuşan Pınar Dilek, “Yazıldığı gibi değil" dedi ve sözlerine şöyle devam etti:

"KAMERALARA ALIŞAMADIM"
Büyük bir aşkın sonucunda, uzun süren bir birlikteliğin ardından evlendik. O geçen süreci size anlatamam. Çok özel şeyler. Şu an konserin heyecanı var üzerimde. Kameraların ışıklarına daha alışamadım” dedi.

"HEYECANLIYIM"

Tarkan’ın konseri için heyecanlı olduğunu söyleyen ‘mega yenge’, “Onu birazdan sahnede göreceğim için çok mutluyum. Evlenmeden önce de izlerken çok heyecanlanıyordum. Evlendikten sonra da heyecanım hiç bitmedi. Duygular hep aynı” diye konuştu

"EVDEKİ TARKAN ÇOK DOĞAL"

“Ev içindeki Tarkan nasıl?” sorusuna “Çok doğal, çok mütevazı, çok ince düşünceli. Dışarıda nasılsa ev içinde de aynı” yanıtını veren Pınar Dilek “Eşinizle özel bir şarkınız var mı?” sorusuna ise yanıt vermek istemedi: “Var ama söylemem"

"UCUNU TOPARLATTIM"

Burun estetiği haberlerine de açıklık getiren Pınar Dilek “Nefes alamıyordum, ameliyat oldum. Biraz da ucunu toparlattım o kadar” dedi. Dilek, burnunu yapan doktoru Op. Dr. Yakup Avşar’ı konserde ağırlayarak teşekkür etti

"RAHATSIZ OLMUYORUM"


Artık sokakta yürürken tanındığını ve kendisiyle fotoğraf çektirildiğini anlatan Pınar Dilek, bundan rahatsızlık duymadığını da dile getirdi

YÜZÜKLERİ DİKKAT ÇEKTİ

Pınar Dilek'in alyansı ve pırlanta yüzükleri dikkat çekti.


Ntv


 
Üst