PHP'ye Yeni Başladım Tavsiye Verirmisiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

HyperArtz61

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Selam arkadaşlar,

Php ye yeni başladım ve btk akademi üzerinden olsun farklı kaynaklar olsun bir çok yerden eğiitim almaya kendimi geliştirmeye çalışıyorum fakat bazen araştırmalar yetersiz kalabiliyor acaba aranızda bana küçük pratikler, taktikler verebilcek arkadaşlar varsa çok mutlu olurum.

şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen moderatör:

Melethrillue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
her gece yatmadan önce aklına gelen her fikri ve etiketi not defterine yaz. ÇOOOOOK iyi oluyor. Çok ciddiyim. Sabah kalkınca bir heyecanla acaba bu böyle yapılır mı diye kontrol et. Oluyorsa Stonks

justsalih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Ben de şu an web development öğrenmekteyim. Hatta HTML ve CSS biliyorum diyebilirim artık. Bir konuyu iyice anlamadan asla ama asla diğer konuya geçmiyorum. Bir de sıkıldığım an bırakıyorum, daha sonra tekrar başına geçiyorum. Sıkıla sıkıla yaparsam bir gün hiç yapmak istemem diye düşünüyorum.

HyperArtz61

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Eyvallah teşekkür ederim
Ben de şu an web development öğrenmekteyim. Hatta HTML ve CSS biliyorum diyebilirim artık. Bir konuyu iyice anlamadan asla ama asla diğer konuya geçmiyorum. Bir de sıkıldığım an bırakıyorum, daha sonra tekrar başına geçiyorum. Sıkıla sıkıla yaparsam bir gün hiç yapmak istemem diye düşünüyorum.
her gece yatmadan önce aklına gelen her fikri ve etiketi not defterine yaz. ÇOOOOOK iyi oluyor. Çok ciddiyim. Sabah kalkınca bir heyecanla acaba bu böyle yapılır mı diye kontrol et. Oluyorsa Stonks