Php Ilan sitesi script

Bu konuyu okuyanlar

EkoMert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar ben yeniyim forumda arattim.ama bulamaddim yanlis konu acarsam kusura bakmayin mod

Php script kurdum ilan sitesi uyelikte aktivasyon kodu gelmiyor yonetim panelden mail adres vs ayarladim ama olmuyor bi yardim ederseniz cok sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yasak olur diye site paylasimi yapmadim

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
Arka planda nasıl bir mail gönderim fonksiyonu kullanıyor bilemiyoruz.
Mail gönderim ayarlarını admin paneli vb. bir yerden mi yaptınız ? Ayrıca kullandığınız mail adresinde çift doğrulama sisteminin olmadığına kontrol etmenizi öneririm.

Yazılım bilginiz var mı yok mu bilmiyorum amaarka planda phpmailler kullanılmış olabilir, yazılım bilginiz varsa kodları gözden geçirmenizi öneririm.

EkoMert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arka planda nasıl bir mail gönderim fonksiyonu kullanıyor bilemiyoruz.
Mail gönderim ayarlarını admin paneli vb. bir yerden mi yaptınız ? Ayrıca kullandığınız mail adresinde çift doğrulama sisteminin olmadığına kontrol etmenizi öneririm.

Yazılım bilginiz var mı yok mu bilmiyorum amaarka planda phpmailler kullanılmış olabilir, yazılım bilginiz varsa kodları gözden geçirmenizi öneririm.

Mail ayallarini phpymyadminde yaptim scriptin admin panelden de .. birde script ilan sitesi ilan eklemede rrsim yukleme yeri yok inmexplorerde cok ilginc microsoft edge bubsayfayi bulamiyor hatasi yaziyor 4 gundur ugrasiyorum delirecem yazilim.bilgim yok wordpress kurma script kurma ftp vs bunlari biliyorum yardim.edermisiniz bilgleri versem

Bu alan

Script demo

v1.ilanscripti.org/index.php

Son düzenleme:

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
Yazılım bilginiz yoksa ben veya bir başkası ne yazık ki size oturup sıfırdan modül kodlamaz.
r10 -wmaraci gibi platformalarda ücreti mukabilinde bu ve benzeri işleri yapan yazılımcı çok. İlgili forum sitelerinde durumunuzu izah eden bir konu açarsanız hemen yardımcı olurlar.

yada scripti satın aldıysanız ilgili satıcıya durumu izah edin isterseniz.