Photoshop'u reddedip Paint ile harikalar yarattı!

Bu konuyu okuyanlar

Fragger

Dekan
Birçoğumuzun çizgi çizmek için bile kullanmadığı, yüzüne bakmadığı MS Paint ile sanat eserleri oluşturan adam tüm Dünya'nın dilinde! İşte 10 yıl süren inanılmaz hikaye!Eğer görsel işleri ile uğraşıyorsanız genellikle buna uygun yazılımlara yönelirsiniz. Photoshop bu noktada en önemli örneklerin başında geliyor. Her gün Photoshop ve benzeri programlarla oluşturulan sanat eseritadında çalışmalara denk geliyoruz.

MS Paint için 10 yılını harcadı

Eğer bir hastanede resepsiyon masasında görevliyseniz ve bilgisayarınızPhotoshop benzeri uygulamalar konusunda yeterli değilse, Pat Hines gibi oldukça farklı işlere yönelebiliyorsunuz.

Boş vakitlerinde Paint uygulaması ile vakit öldüren Pat Hines, 10 yıllık çalışmanın sonunda inanılmaz bir illüstrasyon kitabına imza attı. 80'ler döneminde yaratıklar tarafından işgal edilen bir kampı tasvir eden Hines, gerçekten de olağanüstü bir iş çıkartmış.

Böylesine bir azim takdir edilesi. Hemen aşağıdan Pat Hines'ınçalışmalarına göz atabilirsiniz. 

anti_uho

Öğrenci
Şuan inanamıyorum gerçekten harika!!!! Çoğu insanlar bunu photoshop kullanmalarına rağmen yapamaz
 

Sx105rRomules

Profesör
paintin yapılma amacı da aslında photoshop ama geliştiremediler ve google ın not uygulaması keep ' e dönüştü ayrıca sadelikten yanayım karışık uygulamaları sevmem
 

Benzer konular

S
Cevaplar
0
Görüntüleme
889
shiftdelete.net
S
Üst