Photoshop'da Veri Kurtarma

hnl

Asistan
Geçenlerde photoshop'ta rutin şekilde çalışıyordum.Birden fazla resim açıktı ve katmanlarda bayağı birikmişti.Sonrasında Winamp'ı açıp müzik dinleyeyim dedim.Birden photoshop kasıp yanıt vermedi ve kapandı.O kadar çalışma boşuna gitti.Belki office'deki gibi açtığımda otomatik kurtarılır diye düşündüm fakat böyle bir seçenek bulamadım.Photoshopda böyle bir seçenek varmıdır.Yoksada yaması ve eklentisi varmı,Teşekkürler.:helpsmilie:
 

roy_mclean

Asistan
5 yıldır pshop kullanıyorum ve bunun 2 senesi profesyonel anlamda.fakat ben 5 yıllık pshop ömrüm zamanın böyle bir şey ile hiç karşılaşmadım kurtarma konusunda.
size söyleyecegim winamp vb. programları pshop çalışırken kullanmayınız eğer sisteminiz çok iyi degilse.
iyiyse eğer böyle bir sorunu nadir yaşarsınız.
gerisi size kalmış artık.
 

Bagcivan

Doçent
malasef photoshopta ürün(veri) kurtarma gibi bir ayarı yok diye biliyorum.
umarım yanlış biliyorumdur psde böyle bir şey vardır sende çalışmanı kurtarırsın bizde.
 

nezihdarcin

Asistan
Aslında hep photoshop hataları sürümün orjinal değilse olur gibi bir mantık var... Oysa ben katıldığım kapsamlı bir etkinlikte Mac sistemde Photoshop bir uygulama gösterecektiler ve program hep kullanıcıyı masaüzerine attı (:) hehehe hem orjinal, hemde rezillik (:)

Geçmiş olsun
 

mondal

Asistan
ctrl+s tek çözüm ama olmaması hakikaten çok büyük eksiklik insan bazen çalışmaya dalabiliyor sürekli aynı şeye bakınca dalgınlaşabiliyor. Geçmiş olsun bu arada
 

GetClose

Asistan
Autosave özelliği vardı ayarlarda. Ama herhangi bi çökmeye karşı kendisi autosave yapıyor diye biliyorum.
 

Son mesajlar

Üst