Photoshop ve Backstage Videoları Yapıyorum Desteğinizi bekliyorum arkadaşlar.

Bu konuyu okuyanlar

emrahyagiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaşlar Ben Emrah 11 yıldır fotoğrafçılık ile uğraşmaktayım. şu karantina döneminde photoshop ve Premiere Pro Çalışmalarımı eklediğim bir youtube kanalı açtım sizlerden de fikir almak için bu siteye kayıt olmak istedim daha profesyonel ve orjinal içerikler ile buradaki arkadaşlara da faydalı olmak istiyorum. umarım güzel günler gelecek. evde kalmaya devam edelim teşekkürler.
Youtube Kanalım

Reaksiyon puanı
36
Merhaba arkadaşlar Ben Emrah 11 yıldır fotoğrafçılık ile uğraşmaktayım. şu karantina döneminde photoshop ve Premiere Pro Çalışmalarımı eklediğim bir youtube kanalı açtım sizlerden de fikir almak için bu siteye kayıt olmak istedim daha profesyonel ve orjinal içerikler ile buradaki arkadaşlara da faydalı olmak istiyorum. umarım güzel günler gelecek. evde kalmaya devam edelim teşekkürler.
Youtube Kanalım
bu arada reklam serbestmi yaww :)

Reaksiyon puanı
36
Sonuçta herkes yardım almak için bu forumda yasak olan bir şey yapmadığı sürece bence sıkıntı yok :D
sdn dorumu bu yüzden seviyorum technopatta pardon ama bazılarını götü havada yanlış oldumu ama öyle burda isnanlar biribirlerine yardımcı olmakta serbest oyüzden burayı seviorum