Philips,Sony,Lg,Samsung tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Arkadaşlar şimdi evlilik için yeni tv alacam.Biraz araştırdım ama tam içinden çıkamadım.Aklımdakileri söylemek istiyorum.
Android ve smart arasında kaldım öncelikle.Daha sonra daha ucuza smart tv alıp tvbox almak mantıklı geldi bana.Biz tv izleriz ama daha çok netflix,youtube,blutv vs platformlarda takılırız.Şimdi mibox4K aldım desem TV de 4K alırsam,netflix 4k izleyebilirmiyim bu şekilde ?
Oled almayı düşünüyorum.
Marka konusunda kararsızım.
Bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?
Fİyat olarakta en fazla 4000-5500 arası diyeyim ama mümkün mertebe ücreti düşük tutmak istiyorum

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,378
Mi Box 4K alırsan 4K televizyonda Netflix'i 4K izlersin. Birkaç model tavsiyem.

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Peki Oled bulamaz mıyız dediğim fiyat aralığında ve sizin tavsiyeniz bu markalardan hangisi olur ?

Mi Box 4K alırsan 4K televizyonda Netflix'i 4K izlersin. Birkaç model tavsiyem.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,378
Peki Oled bulamaz mıyız dediğim fiyat aralığında ve sizin tavsiyeniz bu markalardan hangisi olur ?
Oled tvler bahsettiğin fiyatın yaklaşık 2 katı civarı bir fiyata sahipler. Verdiğim tavsiyelerden 3 ve 4. olanları öneririm. Eğer film izlerken etrafın ona göre ışık değiştirmesi gibi iyi bir ambiyans oluşturmak isterseniz 4. televizyon tam buna uygun oluyor. Yalnız bu tavsiye ettiğim 2 televizyonu başka e-ticaret platformlarında da bakmanızı ve fiyat karşılaştırması yapmanızı tavsiye ederim. Başka bir güvenilir bilindik bir ticari kanalda aynı modelin daha ucuzu varsa pahalısını önermiş olmak istemem.

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Oled tvler bahsettiğin fiyatın yaklaşık 2 katı civarı bir fiyata sahipler. Verdiğim tavsiyelerden 3 ve 4. olanları öneririm. Eğer film izlerken etrafın ona göre ışık değiştirmesi gibi iyi bir ambiyans oluşturmak isterseniz 4. televizyon tam buna uygun oluyor. Yalnız bu tavsiye ettiğim 2 televizyonu başka e-ticaret platformlarında da bakmanızı ve fiyat karşılaştırması yapmanızı tavsiye ederim. Başka bir güvenilir bilindik bir ticari kanalda aynı modelin daha ucuzu varsa pahalısını önermiş olmak istemem.
samsung hz si düşük o yüzden bakmak istemedim.
phlips ve lg arasında kalmıştım
Teşekkürler