Philips, IFA'da amBX detaylarını açıkladı!

Bu konuyu okuyanlar

alperveli

Profesör
Her ne kadar Philips oyuncular için amBX teknolojisini duyuralı iki yıl olmuş olsa da o günden bu güne amBX hakkında çokta fazla gelişme olmamıştı. Philips bu durumu IFA konferansında sonlandırdı.
Ambilight teknolojisini bilgisayarlara taşımak isteyen Philips, amBX teknolojisini geliştirmişti iki yıl kadar önce. Daha sonra Philips'ten çok fazla açıklama gelmemiş sadece elektronik fuarlarında ufak tefek bilgi verilmişti.

9-3-07-ambx_in_action.jpg


Kendi evinde detayları vermeyi daha uygun gören Philips, IFA 2007 fuarında amBX sistemlerini netleştirdi. Sistemde mevcut olacak ürünler ise şunlar; bir çift sağ ve sol ışık, bir çift sağ ve sol hem hoparlör hem de ışık, bir adet 2.1 sistemi besleyecek subwoofer, bir çift masa fanı, bir bilek titreticisi, bir adet de duvarı aydınlatan ışık.

9-3-07-ambx.jpg


Hoparlörleri 160 watt çıkışa sahip olan sistem yukarıda yazdığımız birimlerden oluşan dört farklı kit olarak satılacak. Sadece ışık isteyenler için 'starter kit', ışık ve hoparlör isteyenler için 'ProGamer kit', ben her şeyi isterim diyenler içinde 'Premium kit' ve önce ışıkları görelim sonra diğerlerini alırız diyenler içinde genişletme paketi 'Extension kit'.

SGC5103BD_05_webImage370.jpg


Yıl sonuna doğru Avrupa pazarına sunulacak olan sistemlerden en düşük seviyedeki 'Starter kit' paketi 200 avrodan satışa sunulacak.

SGC5101BD_05_webImage370.jpgKAYNAK
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst