Philips Hayatımın Filmi Yarışması

tugbagaleri

Profesör
[sup] Not: İster istemez reklama giriyor ama filim adayları cok iyi ilginizi cekerse oy verin hem çekiliş olayıda var ehee birde sinema soruların olusan yarısmada var...[/sup]Tüm dünyada sinema sektörünün yanında olma ve gelişimi için çalışma bilincinden yola çıkan Philips, Türkiye'de de Türk sinemasına ve siz sinemaseverlere özel hazırlanan Philips Hayatımın Filmi yarışması ile keyifli ve eğlenceli yepyeni bir kapı aralıyor.

Hayatımın Filmi Yarışması ile sinema keyfini şimdi internetten yaşayabileceksiniz. 1967 yılından günümüze; hepimizin hayatında büyük izler bırakmış, kah gülüp kah ağlayarak izlediğimiz, Türk sinemamızın çok ünlü ve özel oyuncularının yer aldığı ve değerli jüri üyelerimiz tarafından seçilmiş 40 filmi sizlerin beğeninize sunuyoruz.

Yarışmaya katılmak için tek yapmanız gereken üyelik formunu doldurmak ve hayatınızın filmi olduğunu düşündüğünüz filmleri oylamak.

Sizlerin oylarıyla belirlenecek ilk 3 filme oy verenler arasından yapılacak çekilişle,
1. filme oy veren 1 kişi Aurea 106 ekran HD LCD TV
2. filme oy veren 1 kişi Philips HTS8100 Soundbar DVD Ev Sineması
3. filme oy veren 1 kişi Philips DVDR3590H Sabit Diskli DVD Kaydedici kazanacak.

Daha fazla sinema keyfi yaşamak ve ödül kazanma şansınızı artırmak için ayrıca sitemizdeki Kendi Filmini Kendin Yarat ve Bilgi Yarışması'na katılmayı unutmayın.


[sub]http://www.hayatiminfilmi.com/Default.aspx[/sub]
 
Üst