• GM 22 Plus kutusundan çıkıyor!

    Yerli akıllı telefon üreticisi General Mobile, GM 22 serisini tanıttı. Peki serinin güçlü modeli GM 22 Plus, kullanıcılara neler sunuyor?

Philips 4K UHD TV’ler ile sinematik deneyim!

Bu konuyu okuyanlar

ShiftDelete.Net

Teknolojiye dair her şey!
Katılım
30 Eylül 2007
Mesajlar
7,825
Reaksiyon puanı
582
Puanları
0
Philips Ambilight serisi akıllı televizyonları ile pazardaki deneyim makasını açmaya devam ediyor. Bowers & Wilkins ile ses teknolojileri alanında iş birliğine giden Philips en yeni akıllı televizyonlarında sinematik ses kalitesi sunuyor. Peki Philips 4K UHD akıllı televizyon kategorisinde kullanıcılarına neler sunuyor? Detaylar haberimizde… Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Philips TV’lerde zarif […]

Haberin devamını okumak için görsele tıklayabilirsiniz.
 

judger90

Asistan
Katılım
6 Kasım 2010
Mesajlar
112
Reaksiyon puanı
61
Puanları
28
Yıllardır eski seri bir philips 49" tv kullanıyorum. Tabi boyutları ne çok küşük ne de çok büyük ama sinematik bir deneyim isteniyorsa 65" muaazzam olur.

Ambilight başta gereksiz gibi gelse de çok fiyat farkı yaratmadığı için özellikle sinema tadında film izlemek isteyenler için güzel oluyor. Ha günlük tv izlerken odanın ışıkları açıkken farkı oluyor mu derseniz pek olmuyor o yüzden ambilight ı film izleme dışında açmıyoruz.

Kullandığım nesin bayağı eski 5 senelik falan bir ürün ama menü geçişleri biraz yavaş kanal değişimde keza öyle yeni serilerde umarım bu sorunlar kalkmıştır
 
Üst