Philips 42PFL3507H/12 Usbden Film İzlemek

Bu konuyu okuyanlar

grbz_94

Öğrenci
biz geçtiğimiz haftalarda philips led tv aldık, normalde usb'leri okuyor, ancak ben yüksek çözünürlükte filmleri usbye atıp izlemek istiyorum, fakat usb formatından dolayı 4gb üzeri filmleri almıyor, formatını değiştiriyorum exFat yapıyorum, bu sefer de televizyon usb'yi görmüyor. Ne yapmam lazım ?

Korpe

Rektör
filmleri 2. part yapip denedinmi? bazı tv ler uzantı olarak bir kac uzantiyi desteklıyor tv nin kitapçığına baktınmi yada int den uzanti desteğine ?

grbz_94

Öğrenci
2 part yapıyorum ancak o zaman da altyazı problem oluyor, televizyonun içinde yardım kısmı var ordan araştırdım ancak uzantı desteğine dair herhangi bir şey yazmıyor. Aynı şekilde internette de yazmıyor.

Korpe

Rektör

grbz_94

Öğrenci
verdiğim kod zaten bu ürünün değil ama burda da yazmıyor zaten.

Murat250; zaten ben mac kullanıyorum ntfs yok, exfat var onu da televizyon okumuyor.

Mai Nai

Guru
Emektar
Bilgisayar sahiplerinin usbden film izleme sevdasına anlam veremiyorum. Al bir hdmi kablo bak keyfine.

Korpe

Rektör
TV, m2ts uzantılı video dosyalarını destekliyorsa USB üzerinden direk olarak izleyebilirsin. Bazı filmler mkv uzantısına dönüştürülüp yayınlanıyor internetten. TV, mkv uzantılı dosyaları destekliyorsa USB yoluyla izleyebilirsin. Bu formatları desteklemiyorsa Blu-ray Player yerine Media oynatıcı alabilirsin.(bir arkadaş böyle birşey söyledi)

Korpe

Rektör
Eğer televizyon filmin formatını destekliyorsa codek problemi olabilirmi? yada şöle birşey denedinmi pc den acip hdmi çıkışı ile tv ye verip izlemek?

grbz_94

Öğrenci
Korpe; desteğin için teşekkür ederim ben daha çok yazılımsal olarak halletmek istemiştim :)
re13el; dediğini yapıcam umarım olur çok teşekkür ederim, yalnız tvler genel olarak ntfsyi destekliyorlar değil mi ?

macbook için ayrı aparat filan almam gerekiyor, o da çok pahalı o yüzden hdmi yi deniyemedim yoksa hiç uğşarmazdım usb ile..

SDN Son Haberler