PHILIPS 32PFS5803 Smart Tv uygulama yükleme

trailblazer

Öğrenci
Merhaba, yeni PHILIPS 32PFS5803 marka smart tv aldım, android yerine SAPHI diye kendi işletimini kullanıyormuş sanırım.Genel olarak tv güzel yalnız uygulama mağazasında Netflix,blutv,puhu gibi ana uygulamalar var onda sıkıntı yok ama spotify,digiturk play gibi uygulamalar yok.Bu uygulamaları yasal olarak apk şeklinde flasha atıp tvye yükleme şansım var mı? tv'nin garantisini de yakmak istemiyorum durduk yere :) veya başka alternatif bir yol acaba?

NotBeACoward

Asistan
Merhaba, yeni PHILIPS 32PFS5803 marka smart tv aldım, android yerine SAPHI diye kendi işletimini kullanıyormuş sanırım.Genel olarak tv güzel yalnız uygulama mağazasında Netflix,blutv,puhu gibi ana uygulamalar var onda sıkıntı yok ama spotify,digiturk play gibi uygulamalar yok.Bu uygulamaları yasal olarak apk şeklinde flasha atıp tvye yükleme şansım var mı? tv'nin garantisini de yakmak istemiyorum durduk yere :) veya başka alternatif bir yol acaba?
Hiç uğraşma bence. Televizyon yeniyse girme o işlere müzik felan dinleyeceksen YouTube dan dinlersin artık.

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Android TV olmadığı için APK şeklinde yükleyemezsiniz. Android TV olsa daha bu şekilde yükleniyor mu emin değilim. Eğer bu tarz uygulamaları istiyorsanız, Tv'yi Android'e çeviren Mi Box ve Chromecast tarzı ürünler almalısınız.

Allah'ın Kulu

Profesör
Saphi TV'yi tavsiye etmem, hiç olmadı LG'nin WebOS tabanlı TV'sini alsaydınız daha iyi olacaktı. Saphi TV'de temel uygulamalar mevcut ve o televizyonu ben de şahsen kullanıyorum, web tarayıcıdaki performansından ve yetersiz özelliklerinden dolayı memnun değilim.