Philips 107 e5

flood_77

Profesör
sevgılı dostlar baslıktakı gıbı philips 107 e 5 bır monıtorum var.vıdeo ın kablosunun kasaya takılan kısmı ezıldıgı ıcın monıtordekı renkler net degıl degıstırmek ıcınde monıtorun servıse gıtmesı lazım.cunku sabıt .acaba actıktan sonra dısardan kablo alıp ben degıstırebılırmıyım??? yardımlarınız ıcın saolun..

chimera

Dekan
Onursal Üye
Değiştirebilirmisin bence denemede ama illa denicem dersen sen bilirsin.

Bu arada konu buraya taşınmıştır.

flood_77

Profesör
ya servıs 40 ytl ye mal oluyo dısarda kablosu 10 lıra ama ucunu monıtore nsl monte edıcem bılmıorum :(

flood_77

Profesör
tahmınım bakarak yapabılırım ama heh bı sorun daha vaar monıtorun altında sadece 2 tane vıda var soktum ama acılmadı acaba baska yerde vıda daha varmı??

murmillo

Asistan
clipsler olucaktı bi de aralarda, ince birşey sokup yavaşca kaldırın.

dedğim gibi bağlantılara dikkat edin ekran kartından olmayın bi de.

Turab Garip

Dekan
Onursal Üye
Bu kadar korkmayın bozulmaya zaten bozulmuş.
Bak ben bilgisayar tenik servisi olduğum halde bana gel 20'ye yaparız demiyorum :p Aç bak, sağdan soldan parça sökmediğin müddetçe içini açmakla monitör patlamaz. Eğer değiştirebileceğine güvenirsen açtıktan sonra, değiştir. Daha fazla bozmak için özel çaba sarf etmen lazım zaten. Baktın yapamıyorsun, o zaman zaten yine götürürsün tamirciye.

Arbalot

Asistan
Onursal Üye
Elmacik dedi ki:
Bak ben bilgisayar tenik servisi olduğum halde bana gel 20'ye yaparız demiyorum :p Aç bak, sağdan soldan parça sökmediğin müddetçe içini açmakla monitör patlamaz. Eğer değiştirebileceğine güvenirsen açtıktan sonra, değiştir. Daha fazla bozmak için özel çaba sarf etmen lazım zaten. Baktın yapamıyorsun, o zaman zaten yine götürürsün tamirciye.

aklıma senin dizüstü geldi elmacik
benim odada onun çıkartılmamış parçası kalmamış hali :D

flood_77

Profesör
Elmacik dedi ki:
walla actım baktım yapamam cunku ozel klıpsler var zor kaldı servıse baslamak lazım para bırıktırmeye :)