Phemex Launchpad

Bu konuyu okuyanlar

RecepSef

Öğrenci
Katılım
18 Ağustos 2022
Mesajlar
39
Reaksiyon puanı
0
Puanları
6
Yaş
23
Dolar endeksinin tarihi seviyelere ulaşmasıyla birlikte yapılan yatırımlardan kar elde etme oranı her geçen gün düşüyor. Özellikle de enflasyonun etkilerinden ötürü Dolar karşısında değer kaybetmeye devam eden Türk Lirası ile geçimini sağlayan Türk yatırımcılar şüphesiz daha da kötü etkileniyor. Phemex Launchpad ise yatırımcılarına bu noktada yara bandı olmaya çalışıyor.

Borsalarda ilk defa listelenecek olan tokenların uygun bir fiyattan şanslı yatırımcılara satılmasına Launchpad adı verilir. Her ne kadar birçok borsa ve platformun Launchpad hizmeti bulunuyor olsa da, katılım gösterilen tokenların scam çıkma olasılıkları bulunmaktadır. Böyle anlarda her ne kadar listelendiği fiyattan daha aşağı bir fiyattan satın alınmış olsa da yatırımcılar zarar edebilir.

Phemex ile Launchpad hizmetinde kullanıcılarına sunduğu tokenların araştırmalarını yaparak detaylı incelemelere tabii tutuyor. Böylece yatırımcıların zarar etmelerinin önüne mümkün mertebe geçiliyor.

İçinde bulunduğumuz zorlu ekonomik dönemde bir nebze bile olsa yaraları sarmaya yardımcı olan Phemex Launchpad kampanyalarına nasıl katılabileceğinizi öğrenmek için hazırlanan detaylı rehbere ve sık sorulan sorulara göz atabilirsiniz.

Launchpadler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yazdıklarım kendi düşüncelerim olup yatırım tavsiyesi içermemektedir.
 

Son mesajlar

Üst