Peygamber Efendimize Hakaret dolusu Karikatür Sitesi Kapatıldı

Bu konuyu okuyanlar

Furci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Peygamber efendimize hakaret dolu karikatürler yayınlayan dünyaca ünlü blog İslami Hack Grubu CW Akıncıları tarafından kapatıldı. TIM Lideri MackRulZ bu Haberi CW Forumlarında şöyle duyurdu ;

S.A. Dava Dostlarım ;

Karalistemize eklenen sitelerin başında gelen, tüm İslam Dünyasının nefretini kazanan, büyük şirket Google’ın bloglarında yer alan http://muhammedpron.blogspot.com adlı site Mission Of The Social Eng. TIM ve içlerinde İslam aşkı olan yardımsever insanlar tarafından kapatılmıştır. (Türkiye Girişleri)

Bundan sonraki yapılacak herhangi bir yanlış hareket Google’ın şahsiyetine kalmıştır.

Bizler İslam Dünyası adına elimizden geleni yaptığımıza inanıyor ve bu inanç doğrultusunda devam ediyoruz.

Yöntem : TIM’in ismine layık bir şekilde; Sosyal Mühendislik.

Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun.

Ayrıntılı Bilgi ..

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Yolda bi denk getirsek aslında fena olmaz bunları ..

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Harika bir haber zaten bir ara bana gelen maillerin birinde bu karikatürleri çizen karikatüristin evinde yanarak öldüğü yazıyordu kaynak yoktu ama yazdığına göre bu haberi Danimarka gizlemeye çalışıyormuş.  >:(

Reaksiyon puanı
0
Orada "Türkiye Girişleri" diye bir detay var ki bütün bakış açımı değiştiriverdi bir anda. Bana bir YouTube'u engellememizi anımsattı nedense? ???

"Göz görmeyince gönül katlanır" mantığıyla acaip işler yapmaktayız ama asıl mühim olan bunları bizim görmememiz değil, kimsenin görmemesi. Şimdi o blog'a Türkiye'den erişimin engellenmesi ne işe yaradı? Yabancı ülkelerde fanatik hristiyanlar yine oraya girip yine bu karikatürlere gülebiliyorlarsa hiçbir işe yaramadı demektir...
Gerçi siteye girdim baktım az önce, gözden geçirildiği yazıyordu. Umarım aynı gözden geçirme tüm dünyanın görüntülemesine dahildir.

windows_vista_07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kim yaptısya ölsün bulursam onu kafasına kafasına vuracam >:( >:( >:( >:( >:( >:(

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Kim yapıyorsa bu tarz şeyleri cezasını bulur ve bulacaktır. >:(

Reaksiyon puanı
0
ben karikatürlerin hiç birini görmedim görmekte istemem zaten kendi peygamberlerine böyle birşey yapılsaydı daha kötü sonuçlar ortaya çıkardıya gerçi neyse
ama bizim peygamberimiz HZ MUHAMMED (SAV) herkeze gönderildi inanmasalar bile saygı duymaları gerekirdi

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Güçlü Aydoğdu dedi ki:
Orada "Türkiye Girişleri" diye bir detay var ki bütün bakış açımı değiştiriverdi bir anda. Bana bir YouTube'u engellememizi anımsattı nedense? ???

"Göz görmeyince gönül katlanır" mantığıyla acaip işler yapmaktayız ama asıl mühim olan bunları bizim görmememiz değil, kimsenin görmemesi. Şimdi o blog'a Türkiye'den erişimin engellenmesi ne işe yaradı? Yabancı ülkelerde fanatik hristiyanlar yine oraya girip yine bu karikatürlere gülebiliyorlarsa hiçbir işe yaramadı demektir...
Gerçi siteye girdim baktım az önce, gözden geçirildiği yazıyordu. Umarım aynı gözden geçirme tüm dünyanın görüntülemesine dahildir.
Bu sözlere harfiyen katılıyorum.Mesela ben böyle aşağılık site haberlerini okurum ama asla girmem.Hem dayanamam öyle şeyler görmeye hem de boşu boşuna o tip sitelerin hitini artırmış oluyoruz.Türkiye girişlerini kapatmalarının benim gibi düşünenler açısından hiçbir değeri yok.Hatta zararı var.Türkiye'den girilmediği için bir süre sonra bu olay unutulur,kimse tepki vermemeye başlar, onlar da kahkahalarına devam ederler >:(

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
bu karikatür olayı kapandı sanıyordum ama devam ediyormuş. yazık yaa niye uğraşıyolar saygı duymuyorlar anlamış değilim.